Brak nowych powiadomień

Strefa Odnowa

Keratynowy lifting, laminowanie i botoks rzęs od 109,99 zł w Strefie Odnowa

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pozwala na podkręcenie, zagęszczenie, przyciemnienie i odżywienie naturalnych rzęs, dzięki czemu spojrzenie nabiera wyrazistości

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Keratynowy lifting, laminowanie i botoks rzęs:

  • 109,99 zł za 1 zabieg
  • 209,99 zł za 2 zabiegi

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania: 60-90 minut

Botox rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs. Nie ma potrzeby używania zalotki do nadania im kształtu czy też konieczności doklejania sztucznych. Oszczędza to nasz czas i pieniądze.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia salonu: pon.-pt. 9-21, sob. 9-17.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 537 202.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strefa Odnowa

Zlokalizowany w Łodzi gabinet to miejsce, w którym można zadbać o sylwetkę i skórę oraz zrelaksować się po trudach codzienności. Doświadczony personel przy użyciu nowoczesnego sprzętu dba o jakość oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Można tu skorzystać z usług autoryzowanego gabinetu kosmetycznego, zabiegów z zakresu kosmetologii medycznej (mezoterapia igłowa, mikroigłowa, peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, DermaPen), strefy aktywnego odchudzania (bieżnie w podciśnieniu, rollmasaż, platforma soniczna) i modelowania sylwetki (fale radiowe, kawitacja, fala akustyczna AWT, elektrosymulacja, drenaż BOA). Dopełnieniem oferty są relaksujące masaże i zabiegi spa oraz makijaż permanentny i stylizacja paznokci.

Strefa Odnowa

Brwi i rzęsy, Przedłużanie rzęs, Salony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.