Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

Chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego ze znieczuleniem i więcej od 1299 zł w Stomatologi Alfa-Dent

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wszczepienie implantu zębowego pozwala na uzupełnienie braków w uzębieniu, co korzystnie wpływa na wygląd uśmiechu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
W
Weronika
1 Oceny1 reviews
wrzesień 30, 2020
Serdecznie polecam klinikę oraz dr.Anne Kot,ktora wykonala mnie i 13letniemu synowi higenizacje zębów.Zabiegi wykonane profesjonalnie,w przyjaznej atmosferze.Na pewno wrócimy:)
D
Dariusz47autograf.pl
1 Oceny1 reviews
październik 18, 2020
Polecam,nie mam zastrzeżeń.
M
MAGDALENA
3 Oceny3 reviews
wrzesień 15, 2020
Polecam :)
M
Monika
4 Oceny1 reviews
wrzesień 24, 2020
Bardzo rzetelne i miłe podejście o pacjenta. Do tego stopnia byłam zadowolona,że już po wykorzystaniu pakietu higienizacyjnego umówiłam się na wizytę w celu naprawienia ubytku w zębie. Bardzo polecam, sama mam zamiar ponownie skorzystać z usług Alfa-Dent.
D
dariusz
2 Oceny2 reviews
wrzesień 4, 2020
Polecam
K
Kat
1 Oceny1 reviews
lipiec 21, 2020
Serdecznie polecam, jak zwykle fachowa obsługa.
T
Tomasz
6 Oceny4 reviews
kwiecień 1, 2020
Bardzo dobry Gabinet,fachowa obsługa i ceny przystepne
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 16, 2020
Pełna profeska :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 1299 zł za chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego bez korony + znieczulenie,
  • 2199 zł za chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego wraz z koroną ceramiczną + kontrola, zdjęcie szwów i założenie śruby gojącej + znieczulenie.

O rodzaju implantu wszczepianego i jego wskazaniach medycznych decyduje lekarz specjalista.

Oferta na implant i implantoprotetykę nie obejmuje obowiązkowego badania i kwalifikacji do implantacji, co jest płacone obligatoryjnie na miejscu (koszt to 100 zł).

Oferta implant (opcja 2.) z protetyką obejmuje lmplant oraz łącznik prosty standardowy + koronę cementowaną licowaną porcelaną.

Oferta nie obejmuje tez kosztów zabiegów regeneracyjnych tkanek twardych i miękkich okołoimplantacyjnych, dodatkowych oraz wykorzystanych w tym celu materiałów augmentacyjnych.

Oferta na implant + protetykę nie obejmuje kosztów potrzebnych ewentualnie indywidualnych liczników protetycznych, dodatkowych elementów protetycznych: łączników gorących, tymczasowych liczników, pracy przykręcanej na liczniku wklejanym liczniku etc.

O dodatkowych kosztach związanych z zabiegiem implantacji oraz implantoprotetyki, pacjent dowiaduje się w czasie badania i kwalifikacji do implantacji.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać mska. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość wykonania zabiegu w godz.: Alfa-Dent Implanty - pon.-pt. 9-21, NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna E&S Sobczyk - pon.-czw. 14-20, pt. 9-13, sob. do uzgodnienia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  e4 323 65 54, 531 747 447, 603 342 932 (Alfa-Dent Implanty, Al. Pokoju 14/35 Częstochowa), ( 34) 362 91 66, 603 342 932 (NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna E&S Sobczyk, ul. Lubliniecka 9 Częstochowa) 

Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Stomatologia Alfa-Dent

Zlokalizowana w Częstochowie klinika oferuje zabiegi z zakresu chirurgii i implantologii, protetyki, ortodoncji, stomatologii estetycznej, zachowawczej i profilaktycznej. Możliwość zastosowania znieczulenia sprawia, że pacjenci mogą czuć się w fotelu stomatologicznym komfortowo. Tym bardziej, że w gabinetach czekają na nich wykwalifikowani specjaliści, którzy podczas zabiegów korzystają z renomowanego i sprawdzonego sprzętu.