Brak nowych powiadomień

Wszczepienie implantu zębowego (1599 zł) z koroną ceramiczną (od 2499 zł) i więcej w Stomapol

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Certyfikowany gabinet pracujący wg zaleceń WCMID, prowadzony przez lekarza stomatologa będącego autorem wielu publikacji naukowych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta
Wszczepienie implantu zębowego 1 z 4 opcji:

1) 1599 zł za implant bez korony ceramicznej,
2) 2499 zł za implant z koroną ceramiczną,
3) 5000 zł za 2 implanty z koroną ceramiczną,
4) 7500 zł za 3 implanty z koroną ceramiczną.

W pakiecie: wszczepienie implantu, znieczulenie, łącznik, wszczepienie korony ceramicznej (opcje 2., 3., 4..), wizyta kontrolna, zdjęcie szwów i założenie śruby gojącej.

Do zabiegów wykorzystywane są materiały marki Mozo Grau – zarówno implant, łącznik, jak i śruba gojąca. W przypadku wszczepienia implantu wraz z koroną, stosowana jest korona ceramiczna wykonana w specjalistycznym laboratorium.

Stomapol
Gabinet prowadzi leczenie według zaleceń WCMID (The Word Congress of Minimal Invasive Dentistry), niezależnej międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów z całego świata. Specjalizuje się w stomatologii rekonstrukcyjnej i estetycznej (jako jedna z niewielu placówek w Polsce oferuje zabiegi przy użyciu najwyższej klasy kompozytów Renamel, których używa ponad 95% członków American Academy of Esthetc Dentistry). Ponadto proponuje usługi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i profilaktycznej, chirurgii, implantacji i protetyki. Warto wiedzieć, że Stomapol pomaga również w walce z bezdechem sennym, bruksizmem i zespołem chorobowych stawów skroniowo-żuchwowych TMJ.

Gabinet od wielu lat współpracuje m.in. z kliniką ALL Denture/dental clinic Denver USA w zakresie protetyki i implantologii oraz centrami badawczymi rozwijającymi nowe technologie firm Myerson, Lang Dental i Cosmedent. Założył go lekarz stomatolog Krzysztof Polanowski, który jest autoem ponad 50 publikacji naukowych i aktywnym członkiem grupy „Editorial Science Board”, międzynarodowego magazynu stomatologicznego Dentaltown USA. Co więcej, od ponad 14 lat prowadzi szeroką działalność edukacyjną w kraju i za granicą (m.in. na Litwie, Łotwie i w USA) – występował jako prelegent podczas 70 różnorodnych wykładów i szkoleń praktycznych o tematyce protetycznej, stomatologii estetycznej i nowoczesnych trendach w profilaktyce stomatologicznej.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.  Przed wszczepieniem implantu konieczna jest konsultacja kwalifikująca do zabiegu. W przypadku przystąpienia do wszczepienia implantu konsultacja jest darmowa, w przeciwnym wypadku konsultacja kosztuje 50 zł. Niezbędne jest również zdjęcie tomograficzne. Groupon powinien być zakupiony po konsultacji. 
Konieczna rezerwacja tel. 22 394 70 75.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Stomapol

Stomapol

Dentysta, Implant dentystyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.