zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SMAK30. Dziś koniec.

Stawisko Klaudyn_Restauracja

Ciećwierza 14, Klaudyn

Do 54% zniżki na Tenis - rekreacyjny w Stawisko Klaudyn_Restauracja

Wybierz opcję

Wyróżniki

Squash to nie tylko atrakcyjny sposób na relaks, ale również na odreagowanie po ciężkim dniu, utrzymanie formy i modelowanie sylwetki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Magda
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 24, 2022
Nie polecam... Voucher miał być dostępny od poniedziałku do piątku. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej dowiedziałam się, że Restauracja podpisała umowę z firmą zewnętrzną na wynajem kortów w każdy weekend do końca marca. Z racji tego, że Grupon miał bardzo krótki czas realizacji to Pani z recepcji zaproponowała mi, że mogę go wykorzystać 2 dni po terminie ważności czyli 22.02.2022r. Niestety na miejscu, dopiero po skończonej grze okazało się, że nie mogę go zrealizować. I muszę zapłacić ponownie 59zł. Jest mi bardzo przykro, że zostałam wprowadzona w błąd. Ciekawa jestem również ilu klientów zostało jeszcze oszukanych przez ten hotel.
K
Karolina
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 22, 2021
jestem zadowolona! Polecam.

O tej ofercie

Oferta
Gra w squasha dla 1 osoby w 1 z 2 opcji:

3) 59,99 zł zamiast 120 zł za 3 godziny gry open (dowolne dni i godziny),
3) 109,99 zł zamiast 240 zł za 6 godzin gry open (dowolne dni i godziny).

Nie ma lepszej formy aktywności pomagającej odreagować stres po całym dniu pracy niż łączący w sobie przyjemne z pożytecznym squash. Ta rozrywka pozwoli poczuć pociągającego ducha rywalizacji, a przy tym przyczyni się do modelowania sylwetki, poprawy kondycji i koordynacji ruchowej. Ponadto jest również idealną opcją na weekendową rozrywkę.

Dodatkowe informacje:

  • rodzaj kortu: kryty

Hotel Stawisko Klaudyn
Położony zaledwie 12 km od centrum Warszawy hotel znajduje się niedaleko Parku Kampinoskiego, to więc dobra propozycja dla wszystkich szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku. Otoczony dużym terenem zielonym posiada 73 miejsca noclegowe oraz 4 różnej wielkości sale na wesela, szkolenia i konferencje. Coś dla siebie znajdą tu również wszyscy, którzy lubią aktywny wypoczynek. W hotelu mieszczą się profesjonalne korty do squasha – uznanego przez magazyn „Forbes” za najzdrowszy sport świata – oraz dwa tory do kręgli.

Po wysiłku warto posilić się w tutejszej restauracji Stawisko, która serwuje specjały kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Bogate menu przygotowywane przy użyciu świeżych składników trafi w gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. 
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 728 324 927. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stawisko Klaudyn_Restauracja