Stadion Legii Warszawa

Oferta ograniczona czasowo!
40+ odsłon dziennie
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

19 Opinii

KK

Katarzyna K. · 1 reviews
· Redeemed 3 lutego 2018
Gorąco polecam, syn był zachwycony :-)

MW

Magdalena W. · 1 reviews
· Redeemed 25 stycznia 2018
Warto zobaczyć

AC

Anna C. · 1 reviews
· Redeemed 25 stycznia 2018
Warto, serdecznie polecam.

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 3 opcji

Wycieczka po stadionie Legii Warszawa:

  • 19,99 zł zamiast 40 zł za bilet dla 2 osób,
  • 28,99 zł zamiast 60 zł za bilet dla 3 osób,
  • 37,99 zł zamiast 80 zł za bilet dla 4 osób.

Wycieczka Trasą Białą trwa do półtorej godziny a szczegółowy opis można znaleźć tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu na stronie www.legia.com. Trasa wycieczki jest określona na stronie www.wycieczki.legia.com jako Trasa Biała.
Dodatkowe informacje:po przybyciu wymień groupon na bilet (do okazania na urządzeniu mobilnym lub w formie wydruku) w kasie w Punkcie Obsługi Kibica. Więcej informacji na temat wycieczki: tel. 608 542 541 (od poniedziałku do piątku 9-17) lub mailowo: wycieczki@legia.pl
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon traci ważność. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stadion Legii Warszawa


Wycieczka po stadionie Legii Warszawa to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego i poznanie historii piłki nożnej w najlepszym wydaniu. Trasa zwiedzania obfituje w unikalne atrakcje, które zainteresują nie tylko kibiców. Uczestnicy wycieczki mogą wejść na najbardziej znaną trybunę stołecznego klubu – tzw. Żyletę – na której podczas każdego spotkania najzagorzalsi kibicie organizują doping i słynne oprawy meczowe. W prestiżowej strefie biznesowej dostępne dla zwiedzających są loże oraz Gold i Silver Club, skąd mecze Legii oglądają znani przedstawiciele świata polityki, kultury i biznesu. Podczas zwiedzania można zrobić zdjęcia przy ławkach rezerwowych lub w strefie ustawiania, czyli miejscu, z którego piłkarze wychodzą na murawę stadionu. Znajduje się tam również Galeria Mistrzów, przedstawiająca portrety wszystkich zawodników oraz trenerów, którzy mogą poszczycić się tytułem mistrza Polski.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.