SP Dent

SP Dent

80+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


Bezbolesne zabiegi stomatologiczne przywracające naturalną biel zębów

W skrócie


Nalot nazębny ma w sobie coś z pingwina - jest nielotem, dlatego nie odleci proszony. Zastosuj zatem wobec niego argumenty siłowe przy wsparciu wykwalifikowanego stomatologa z SP Dent. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Pakiet oczyszczający dla 1 osoby (skaling, piaskowanie, fluoryzacja, przegląd) w 1 z 3 opcji:

1) 69,99 zł za pakiet,
2) 119,99 zł za pakiet + 1 wypełnienie,
3) 169,99 zł za pakiet + 2 wypełnienia.

Oczyszczanie uzębienia rozpocznie się od skalingu, czyli usuwania kamienia nazębnego z wykorzystaniem ultradźwięków. Oprócz osadu zabieg likwiduje siedlisko groźnych bakterii, które mogą doprowadzić do stanów zapalnych dziąseł. Oczyszczenie płytki nazębnej wspomoże piaskowanie – całkowicie bezpieczny i bezbolesny zabieg stomatologiczny usuwający przebarwienia po kawie, winie i papierosach. Fluoryzacja zębów wzmocni i uzupełni szkliwo, wytwarzając warstwę chroniącą przed próchnicą oraz nadwrażliwością. W wykryciu ewentualnych problemów jamy ustnej nieoceniony okaże się przegląd. Z kolei wypełnienie rozprawi się z próchnicą, a biała plomba dopasowana do koloru zębów zagwarantuje wysoką estetykę i trwałość.

SP Dent
Personel gabinetu stara się udowodnić, że wizyta u wykwalifikowanego stomatologa może być bezstresowym spotkaniem ze specjalistą, który skutecznie i bezboleśnie rozwiąże problemy jamy ustnej. Wykorzystuje przy tym bogate doświadczenie, specjalistyczną wiedzę, renomowany sprzęt i materiały oraz najnowsze metody leczenia, by wykonane przez niego zabiegi wyróżniały się estetyką i trwałością. Pacjenci z kraju i z zagranicy mogą przebierać w różnego rodzaju usługach, w tym z zakresu stomatologii profilaktycznej, zachowawczej, estetycznej, endodontycznej, pedodoncji, protetyki i chirurgii.Warunki


Groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. W przypadku wystąpienia przeciwwskazań nastąpi zwrot pełnej kwoty.
Konieczna rezerwacja tel. 790 341 342 z podaniem Kodu Kuponu W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

SP Dent


SP Dent

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.