SP Dent

SP Dent Łódź

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
80+ kupionych

W skrócie


Nalot nazębny ma w sobie coś z pingwina - jest nielotem, dlatego nie odleci proszony. Zastosuj zatem wobec niego argumenty siłowe przy wsparciu wykwalifikowanego stomatologa z SP Dent. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Pakiet oczyszczający dla 1 osoby (skaling, piaskowanie, fluoryzacja, przegląd) w 1 z 3 opcji:

1) 69,99 zł za pakiet,
2) 119,99 zł za pakiet + 1 wypełnienie,
3) 169,99 zł za pakiet + 2 wypełnienia.

Oczyszczanie uzębienia rozpocznie się od skalingu, czyli usuwania kamienia nazębnego z wykorzystaniem ultradźwięków. Oprócz osadu zabieg likwiduje siedlisko groźnych bakterii, które mogą doprowadzić do stanów zapalnych dziąseł. Oczyszczenie płytki nazębnej wspomoże piaskowanie – całkowicie bezpieczny i bezbolesny zabieg stomatologiczny usuwający przebarwienia po kawie, winie i papierosach. Fluoryzacja zębów wzmocni i uzupełni szkliwo, wytwarzając warstwę chroniącą przed próchnicą oraz nadwrażliwością. W wykryciu ewentualnych problemów jamy ustnej nieoceniony okaże się przegląd. Z kolei wypełnienie rozprawi się z próchnicą, a biała plomba dopasowana do koloru zębów zagwarantuje wysoką estetykę i trwałość.

SP Dent
Personel gabinetu stara się udowodnić, że wizyta u wykwalifikowanego stomatologa może być bezstresowym spotkaniem ze specjalistą, który skutecznie i bezboleśnie rozwiąże problemy jamy ustnej. Wykorzystuje przy tym bogate doświadczenie, specjalistyczną wiedzę, renomowany sprzęt i materiały oraz najnowsze metody leczenia, by wykonane przez niego zabiegi wyróżniały się estetyką i trwałością. Pacjenci z kraju i z zagranicy mogą przebierać w różnego rodzaju usługach, w tym z zakresu stomatologii profilaktycznej, zachowawczej, estetycznej, endodontycznej, pedodoncji, protetyki i chirurgii.Warunki


Groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. W przypadku wystąpienia przeciwwskazań nastąpi zwrot pełnej kwoty.
Konieczna rezerwacja tel. 790 341 342 z podaniem Kodu Kuponu W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

SP Dent


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.