Skoki BB

Skok ze spadochronem w tandemie ze szkoleniem (649,99 zł) uwieczniony na filmie (749,99 zł) z firmą Skoki BB

Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Skok ze spadochronem w tandemie + szkolenie teoretyczne:

  • 649,99 zł za skok i 20-minutowy lot widokowy
  • 749,99 zł za skok i 20-minutowy lot widokowy, i film full HD

Szkolenie obejmuje krótkie przeszkolenie uczestnika, jak zachować się w samolocie i podczas skoku. Po wykonanej usłudze uczestnik dostaje gotowy materiał filmowy (opcja 2.).

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta jest sezonowa. Sezon 2018 trwa w okresie 15.04-31.08.2018.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Ograniczenie wagowe: do 100 kg/osoba. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu wykonania usługi ze względu na złe warunki pogodowe. W takim przypadku użytkownik zostanie poinformowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 480 505 w godz. 9-19. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Skoki BB


Dla tych, którzy marzą o solidnej porcji adrenaliny i niecodziennej przygodzie, firma Skoki BB przygotowała możliwość poszybowania w przestworzach. Skoki odbywają się 7 dni w tygodniu, na jednym z piękniejszych lotnisk w Polsce w Bielsku-Białej. Lokalizacja ta zapewnia wyjątkowe emocje w otoczeniu pięknego widoku Panoramy Beskidów. Szkolenie przed skokiem trwa jedynie kilkanaście minut, a następnie na uczestników czekają już tylko niezapomniane doznania związane ze swobodnym spadaniem i lotem na spadochronie. Skok może stanowić również prezent dla bliskiej osoby i może zostać uwieczniony na filmie.

Skoki BB

Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.