Szkoła Spadochronowa Skoczek

Skok w tandemie z wysokości 4000 metrów od 499 zł w Szkole Spadochronowej Skoczek (do -32%)

Do -32%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Pomysł na debiut w chmurach i niebiańskie wrażenia: około 10 minut swobodnego lotu, podczas którego można podziwiać niesamowite widoki

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócieWybierz 1 z 5 opcji

Skok spadochronowy w tandemie z wysokości 4000 m: 

  • 499 zł zamiast 700 zł za skok dla 1 osoby,
  • 958 zł zamiast 1400 zł za skok dla 2 osób,
  • 1407 zł zamiast 1950 zł za skok dla 3 osób,
  • 1836 zł zamiast 2600 zł za skok dla 4 osób,
  • 2250 zł zamiast 3250 zł za skok dla 5 osób.

Usługa filmowania za dopłatą, informacja na miejscu.

Sezon skoków w 2018 r. rozpoczął się w kwietniu i będzie trwać do końca października. Koniec sezonu uzależniony jest od warunków atmosferycznych – aktualne informacje dotyczące dat do potwierdzenia ze Szkołą Spadochronową.

50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h to gwarancja mocnych wrażeń i podniesionej adrenaliny. Aby przeżyć podniebną przygodę, nie trzeba robić żadnych badań ani licencji, gdyż skoki tandemowe z instruktorem wymagają jedynie odbycia 15-minutowego szkolenia.

Po otwarciu spadochronu następuje około 7-10 minut lotu na otwartej czaszy, podczas którego można samodzielnie sterować spadochronem, podziwiając niesamowite widoki. Warto to przeżyć.

Skok zawiera:

  • szkolenie i przygotowanie do skoku
  • wypożyczenie kombinezonu, gogli
  • pamiątkowy certyfikat

Filmowanie i zdjęcia są dodatkowo płatne.

Warunki


Groupon ważny do 31.10.2018 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta nie obejmuje usługi filmowania, dopłata na miejscu miejscu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Przeciwwskazania: waga powyżej 110 kg, epilepsja.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Skok wraz z przygotowaniem zajmuje około godziny, jednak ze względów organizacyjnych (nie zawsze zależnych od organizatora) prosimy o zarezerwowanie sobie około 3 godzin. Skoki odbywają się na lotnisku Aeroklubu Północnego Mazowsza w Przasnyszu w piątki, soboty i niedziele. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość przełożenia terminu skoków. Możliwość uwiecznienia skoku w atrakcyjnej cenie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 157 157 z podaniem kodu zabezpieczającego. Rezerwacja od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-17.00. W innych terminach kontakt może być utrudniony. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Spadochronowa Skoczek


Skoczek jest Certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego, którego instruktorzy mają w swoim dorobku tysiące skoków spadochronowych. Pod ich opieką można skorzystać nie tylko ze skoków w tandemie, ale także z kursów spadochronowych AFF. Bezpieczeństwo i komfort podniebnej zabawy zapewnia doświadczona kadra oraz sprzęt renomowanych firm.

Szkoła działa na dwóch lotniskach – w Przasnyszu koło Warszawy i w Nowym Targu.

Szkoła Spadochronowa Skoczek

Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.