Skok w tandemie z wysokości 4000 metrów z widokiem na góry od 599 zł w Szkole Spadochronowej Skydive Nowy Targ

Do -16%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócieWybierz 1 z 5 opcji

Skok spadochronowy w tandemie z wysokości 4000 m:

  • 599 zł zamiast 700 zł za skok dla 1 osoby
  • 1179 zł zamiast 1400 zł za skok dla 2 osób
  • 1739 zł zamiast 1950 zł za skok dla 3 osób
  • 2279 zł zamiast 2600 zł za skok dla 4 osób
  • 2799 zł zamiast 3250 zł za skok dla 5 osób

Usługa filmowania za dopłatą, informacja na miejscu.

Sezon skoków w 2018 rozpoczął się w kwietniu i będzie trwać do końca października. Koniec sezonu uzależniony jest od warunków atmosferycznych – aktualne informacje dotyczące dat do potwierdzenia ze Szkołą Spadochronową.

50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h to gwarancja mocnych wrażeń i podniesionej adrenaliny. Aby przeżyć podniebną przygodę, nie trzeba robić żadnych badań ani licencji, gdyż skoki tandemowe z instruktorem wymagają jedynie odbycia 15-minutowego szkolenia.

Po otwarciu spadochronu następuje około 7-10 minut lotu na otwartej czaszy, podczas którego można samodzielnie sterować spadochronem, podziwiając niesamowite widoki. Warto to przeżyć.

Skok zawiera:

  • szkolenie i przygotowanie do skoku
  • wypożyczenie kombinezonu, gogli
  • pamiątkowy certyfikat

Filmowanie i zdjęcia są dodatkowo płatne.

Skydive

Zlokalizowana w Nowym Targu szkoła spadochronowa istnieje od 2006 roku. Należy do największych tego typu szkół w Polsce. Prowadzi szkolenia spadochronowe metodą AFF, pasażerskie skoki w tandemie w weekendy w okresie od kwietnia do października oraz kursy doszkalające we wszystkich dyscyplinach. Doświadczeni instruktorzy Skydive mają w swoim dorobku tysiące skoków spadochronowych, co w połączeniu ze sprzętem renomowanych firm podwyższa komfort podniebnej zabawy.

Więcej informacji na stronie www.

Warunki


Groupon ważny do 31.10.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta nie obejmuje usługi filmowania (dopłata na miejscu). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Przeciwwskazania: waga powyżej 110 kg, epilepsja.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Skok wraz z przygotowaniem zajmuje około godziny, jednak ze względów organizacyjnych (nie zawsze zależnych od organizatora) prosimy o zarezerwowanie sobie około 3 godzin. Skoki odbywają się z 4000 m na lotnisku Lotnisko Nowy Targ. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość przełożenia terminu skoków. Możliwość uwiecznienia skoku w atrakcyjnej cenie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 157 157 z podaniem kodu zabezpieczającego. Rezerwacja od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-17.00. W innych terminach kontakt może być utrudniony. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Skydive


Skydive

Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.