MyLife

MyLife

    Wybierz opcję:

Kup jako prezent

W skrócie

Abonament sportowy umożliwia dostęp do oferty jednych z najlepszych klubów fitness w MyLife: Calypso, Fitness Academy, Egurrola Fitness Club

Warunki

Groupon ważny do 15.03.2018 (do tego czasu należy zarejestrować się w programie tutaj i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta promocyjna miesięcznego członkostwa nie obejmuje opieki medycznej.
Realizacja: po zakupie grouponu użytkownik musi dokonać rejestracji w programie poprzez podanie wymaganych danych wraz z kodem grouponu w formularzu rejestracyjnym dostępnym tutaj . Członkostwo fitness zostanie aktywowane w ciągu 4 godzin od dokonania rejestracji.
Pamiętaj, by zabrać każdorazowo ze sobą dowód osobisty oraz zakupiony groupon (wydrukowany lub w aplikacji) podczas wizyty w klubach.
Dodatkowe informacje: aktywacja kodu jest jednoznaczna z akceptacją załączonego regulaminu.. Po aktywacji konta na https://www.kartamylife.pl/groupon zostanie utworzone konto na stronie www.kartamylife.pl, gdzie po zalogowaniu otrzymasz dostęp do faktury.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Oferta

  • 29,99 zł za miesięczny dostęp do sieci klubów fitness programu MyLife (z wyłączeniem opieki medycznej).

Zakupione członkostwo jest czasowe – po jego wykorzystaniu nie nastąpi automatyczne przedłużenie umowy. Dla wszystkich osób, które skorzystają z promocji zostanie przygotowana specjalna oferta na kontynuację programu już z opieką zdrowotną.

Abonament sportowy obejmuje:

  • nielimitowaną liczbę wejść: dostęp do ponad 60 klubów fitness w całej Polsce
  • profesjonalną i doświadczoną kadrę instruktorów
  • opiekę trenerską
  • analiza składu ciała na wadze Tanita
  • Nielimitowany dostęp do szerokiej oferty zajęć fitness
  • dostęp do najnowocześniejszego sprzętu do treningu funkcjonalnego, siłowego i wytrzymałościowego
  • przestronne i klimatyzowane sale zapewniające największy komfort ćwiczeń

Pełen zakres usług dostępny jest tutaj.

Pełen wykaz klubów dostępny jest tutaj.

Regulamin dostępny jest tutaj.

MyLife

Osoby ceniące aktywny styl życia, a jednocześnie pragnące mieć poczucie komfortu, mogą skorzystać z abonamentu sportowego. Możliwość taką daje karta MyLife, dzięki której można mieć dostęp i ćwiczyć w najlepszych klubach fitness na terenie całego kraju. Program umożliwia nielimitowany dostęp do oferty ponad 60 klubów. Użytkownik programu MyLife uzyskuje dostęp do takich usług, jak: siłownia, fitness, basen, zajęcia taneczne, trening funkcjonalny, joga, sauna, pilates, sztuki walki czy zajęcia dla kobiet w ciąży, dla mam oraz dzieci.

Z kartą MyLife można również w pełni zadbać o własne zdrowie i zdrowie najbliższych, również dzieci. Umożliwia to abonament medyczny z opieką zdrowotną świadczoną przez Lux Med.

Komentarze


100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.