Brak nowych powiadomień

Shani Jani

Indyjskie smaki: orientalna zupa i danie główne za 25 zł i więcej w Shani Jani (do -36%)

Do -35%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Przykładowa uczta: aromatyczny rosół z kawałkami kurczaka, masłem, imbirem i orientalnymi przyprawami oraz chicken tikka masala z ryżem

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: indyjska
  • skład oferty: orientalna zupa + dowolne danie główne z kurczaka podawane z ryżem lub chlebkiem naan
  • link do menu dostępny tutaj
  • przykładowe dania:
    • chicken jalfrezi – pierś z kurczaka z papryką, cebulą i pomidorem, chlebek plain naan lub ryż do wyboru
    • cream chicken qorma – pierś z kurczaka w sosie curry z dodatkiem orzechów nerkowca i śmietanki, chlebek plain naan lub ryż do wyboru
    • kabuli pilao – cebula zasmażana z piersią z kurczaka, rodzynkami, migdałami, wiórkami kokosowymi i marchewką z dodatkiem ryżu i przypraw pilao

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta ważna tylko w lokalu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Restauracja czynna w godz. 12-21.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 533 144 428. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Shani Jani

Tradycyjne smaki Pakistanu i Indii są specjalnością tej lubelskiej restauracji. Przygotowywane w lokalu dania powstają z wykorzystaniem oryginalnych, importowanych ze Wschodu przypraw. Ich dodanie pozwala oddać smak potraw serwowanych w graniczącym z Indiami regionie Pendżab, skąd pochodzi szef kuchni. W menu restauracji znajdują się m.in. dania z pieca tandoor, z owocami morza, wegetariańskie, z mięsem.

Shani Jani

Restauracja, Indyjska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.