Laser tag dla 8 osób za 199,99 zł i więcej opcji w Sekcji LaserTag

Sekcja LaserTag

Oferta niedługo się kończy!
Do -61%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


8 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

L

Linda · 1 reviews
· 29 kwietnia 2018
Świetna organizacja sympatyczni instruktorzy i super zabawa - polecam!

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Gra laser tag (szkolenie wstępne, dobór scenariuszy, indywidualny komplet do gry, 2 godz. gry, monitorowanie przebiegu gry, prowadzenie statystyk):

  • 199,99 zł zamiast 480 zł za grę dla 8 osób,
  • 239,99 zł zamiast 600 zł za grę dla 10 osób,
  • 279,99 zł zamiast 720 zł za grę dla 12 osób.

Paintball klasyczny i laserowy łączą zasady gry, ale różni wyposażenie, które otrzymuje każdy uczestnik. Zamiast pistoletu na kulki z farbą otrzymuje karabin laserowy LGS emitujący fale podczerwieni. Co więcej, wiązka podczerwieni w odróżnieniu od barwnych kulek nie pozostawia siniaków i jest w 100% bezpieczna dla zdrowia.

Sekcja LaserTag

Amatorzy laserowych walk z pewnością przeżyją w Sekcji LaserTag emocjonujące chwile. Firma specjalizuje się bowiem w organizacji na otwartych terenach innowacyjnych gier z użyciem broni, która wykorzystuje promienie podczerwieni. Zasięg działania wysyłanego impulsu sięga do 130 metrów, dlatego podczas gdy można realizować najbardziej fantazyjne scenariusze walk.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/sekcjalasertag?fref=nf

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Jednocześnie w grze może brać udział maks. 14 osób. Minimalna liczba osób do rozpoczęcia gry to 8 osób.  
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym przed rozpoczęciem gry. Możliwość przeprowadzenia rozgrywki na zaproponowanym przez klienta terenie (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 727 554 084. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Sekcja LaserTag


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.