4-fazowy program wyszczuplająco od 199 zł w Sante Studio

Wrocław

Kup jako prezent
Już 30 kupionych

W skrócie

 • W pakiecie: elektrostymulacja, mezoterapia bezigłowa, rollmasaż, body wrap
 • Efekty**: likwidacja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie, pobudzenie produkcji kolagenu, stymulacja cyrkulacji krwi, wchłanianie obrzęków i wzmacnianie mięśni, redukcja cellulitu

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). O dostępności terminu decyduje kolejność zgłoszeń.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 661 640 274. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli w Twoim domu waga nie symbolizuje sprawiedliwości, tylko niesprawiedliwość wskazywanych wyników, masz prawo to zmienić. Wybierz się na wyszczuplającą elektrostymulację do Sante Studio.
</br> Oferta
4-fazowy program wyszczuplająco-modelujący w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 199 zł zamiast 1250 zł za 5x elektrostymulacja + 5x mezoterapia bezigłowa + 5x Rolletic Orginal + 2x Kleopatra,
2) 299 zł zamiast 2500 zł za 10x elektrostymulacja + 10x mezoterapia bezigłowa + 10x Rolletic Orginal + 4x Kleopatra,
3) 379 zł zamiast 3750 zł za 15x elektrostymulacja + 15x mezoterapia bezigłowa + 15x Rolletic Orginal + 6x Kleopatra.
</br>

 • elektrostymulacja (1 godz.): zabieg łączący działanie prądów o małej i średniej częstotliwości
 • mezoterapia (40 min): zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe do wprowadzania składników aktywnych o określonym działaniu.
 • Rolletic Orginal (1 godz.): to oryginalny masaż całego ciała poprawiający przepływ limfy, poprawiający krążenie, ujędrniający. Wpływa na zmniejszenie obrzęków limfatycznych i redukcję cellulitu.
 • Kleopatra (body wrap 1 godz.) zabieg polegający na nałożeniu na ciało mieszanki glinki zielonej, czerwonej i żółtej, a następnie owinięciu go bandażami nasączonymi błotem z Morza Martwego i poddaniu seansom w kapsule parowej Bylinka.
  **Studio Sante**
  Nieinwazyjne a skuteczne odchudzanie to główna specjalizacja studia Sante. Na miejscu można bowiem skorzystać z redukującego cellulit masażu urządzeniem rolletic, oczyszczającej z toksyn kapsuły Bylinka, a także spalającej tkankę tłuszczową elektrostymulacji.
  Ale zgrabna sylwetka to nie jedyna rzecz, jaką można uzyskać dzięki wizytom w Sante. Warto także zwrócić uwagę na kuracje dedykowane poprawie kondycji cery – mikrodermabrazję diamentową polecaną zarówno do młodej skóry, jak i dojrzałej czy odmładzającą mezoterapię bezigłową z ampułką aktywnych składników. Ponadto każda osoba może liczyć na indywidualne podejście i doradztwo w sprawie korzystania z zabiegów i kontynuacji programu w domu.
  ![](http://img.grouponcdn.com/deal/hhZA23eZseNJNpCRrApT/Rh-469x1062)
 • Komentarze

  Więcej takich oromocji
  Justyna K. · 7 lutego 2015
  dziękuję za świetną obsługę i dawkę pozytywnej energii :)
  Monika D. · 22 grudnia 2014
  Bardzo przyjazna atmosfera, zabiegi fantastico!!! Jestem zachwycona
  Malgorzata S. · 7 grudnia 2014
  Merchant replied
  View Comment +
  Dziękujemy za pozytywną opinie!!! dołożymy wszelkich starań, żeby kolejne wizyty były jeszcze bardziej FANTASTICO :-) POZDRAWIAMY :-)
  Merchant replied · 20 grudnia 2014

  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.