4-fazowy program wyszczuplająco od 199 zł w Sante Studio

od 199 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 250 zł 84% 1 051 zł
Już 30 kupionych

W skrócie

 • W pakiecie: elektrostymulacja, mezoterapia bezigłowa, rollmasaż, body wrap
 • Efekty**: likwidacja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie, pobudzenie produkcji kolagenu, stymulacja cyrkulacji krwi, wchłanianie obrzęków i wzmacnianie mięśni, redukcja cellulitu

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). O dostępności terminu decyduje kolejność zgłoszeń.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 661 640 274. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli w Twoim domu waga nie symbolizuje sprawiedliwości, tylko niesprawiedliwość wskazywanych wyników, masz prawo to zmienić. Wybierz się na wyszczuplającą elektrostymulację do Sante Studio.
</br> Oferta
4-fazowy program wyszczuplająco-modelujący w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 199 zł zamiast 1250 zł za 5x elektrostymulacja + 5x mezoterapia bezigłowa + 5x Rolletic Orginal + 2x Kleopatra,
2) 299 zł zamiast 2500 zł za 10x elektrostymulacja + 10x mezoterapia bezigłowa + 10x Rolletic Orginal + 4x Kleopatra,
3) 379 zł zamiast 3750 zł za 15x elektrostymulacja + 15x mezoterapia bezigłowa + 15x Rolletic Orginal + 6x Kleopatra.
</br>

 • elektrostymulacja (1 godz.): zabieg łączący działanie prądów o małej i średniej częstotliwości
 • mezoterapia (40 min): zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe do wprowadzania składników aktywnych o określonym działaniu.
 • Rolletic Orginal (1 godz.): to oryginalny masaż całego ciała poprawiający przepływ limfy, poprawiający krążenie, ujędrniający. Wpływa na zmniejszenie obrzęków limfatycznych i redukcję cellulitu.
 • Kleopatra (body wrap 1 godz.) zabieg polegający na nałożeniu na ciało mieszanki glinki zielonej, czerwonej i żółtej, a następnie owinięciu go bandażami nasączonymi błotem z Morza Martwego i poddaniu seansom w kapsule parowej Bylinka.
  **Studio Sante**
  Nieinwazyjne a skuteczne odchudzanie to główna specjalizacja studia Sante. Na miejscu można bowiem skorzystać z redukującego cellulit masażu urządzeniem rolletic, oczyszczającej z toksyn kapsuły Bylinka, a także spalającej tkankę tłuszczową elektrostymulacji.
  Ale zgrabna sylwetka to nie jedyna rzecz, jaką można uzyskać dzięki wizytom w Sante. Warto także zwrócić uwagę na kuracje dedykowane poprawie kondycji cery – mikrodermabrazję diamentową polecaną zarówno do młodej skóry, jak i dojrzałej czy odmładzającą mezoterapię bezigłową z ampułką aktywnych składników. Ponadto każda osoba może liczyć na indywidualne podejście i doradztwo w sprawie korzystania z zabiegów i kontynuacji programu w domu.
  ![](http://img.grouponcdn.com/deal/hhZA23eZseNJNpCRrApT/Rh-469x1062)
 • Komentarze

  Więcej takich oromocji
  Justyna K. · 7 lutego 2015
  dziękuję za świetną obsługę i dawkę pozytywnej energii :)
  Monika D. · 22 grudnia 2014
  Bardzo przyjazna atmosfera, zabiegi fantastico!!! Jestem zachwycona
  Malgorzata S. · 7 grudnia 2014
  Merchant Location Map
  1. 1

   Wrocław

   ul. Sezamkowa 51

   Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE 52-317

   Sprawdź dojazd

  15% Bonus Savings
  Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
  Please select an option to add / remove from wishlist
  {}