Brak nowych powiadomień

Salon Urody Negro

Mycie, strzyżenie, modelowanie i maska za 39,99 zł i więcej opcji w Salonie Urody Negro w Gdańsku 

Oferta niedługo się kończy!
Do -66%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednio dobrana fryzura podkreśli indywidualne atuty urody i doda pewności siebie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 80 zł za mycie, strzyżenie, modelowanie i maskę,
  • 79,99 zł zamiast 170 zł za mycie, polerowanie włosów, modelowanie i maskę
  • 99,99 zł zamiast 300 zł za mycie, strzyżenie, modelowanie, koloryzację (1 kolor) i maskę

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach 10.04 - 21.04.2019 brak możliwości umawiania się na wizyty.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.  W przypadku włosów długich lub bardzo gęstych konieczna dopłata 30. W przypadku włosów dłuższych niż do połowy pleców dopłata w wysokości 60 zł (dotyczy koloryzacji) Dopłata w 1 i 2 opcji do włosów dłuższych niż za łopatki 20 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 615 005 z min. 24-godz wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Urody Negro

W Salonie Urody Negro profesjonalny personel wykona zabiegi zarówno z zakresu fryzjerstwa, jak i kosmetyki. Wśród usług fryzjerskich znajdują się te dla Pań, Panów, jak i dzieci. Oprócz tradycyjnego strzyżenia Panie mogą skorzystać z usługi balayage czy też koloryzacji. Panowie z kolei liczyć mogą na strzyżenie z myciem oraz zabiegi pielęgnacyjne brody. Paletę usług kosmetycznych otwiera natomiast henna w różnych konfiguracjach. Dla pięknego wyglądu paznokci kosmetyczka wykona dowolny manicure (japoński, klasyczny, express lub hybrydowy) lub pedicure (klasyczny lub hybrydowy). Wśród zabiegów kosmetycznych znajdują się również: depilacja czy też makijaż okazjonalny.

Dodatkowo zakład oferuje nowatorski zabieg polerowania włosów, to jest zabieg bez żadnych środków chemicznych, zachowania długości i uzyskania zdrowszych włosów bez rozdwojonych i zniszczonych końcówek. Ten zabieg daje maksymalne wygładzenie. Efekt polerowania utrzymuje się conajmniej do następnego podcięcia końcówek i dłużej. Zalecany nie tylko do włosów zniszczonych ale również do samego ich odświeżenia.

Salon Urody Negro

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.