Salon Urody Mademoiselle

Strzyżenie i modelowanie (44,99 zł) z koloryzacją i więcej (od 124,99 zł) w Salonie Urody Mademoiselle w Gdyni

Oferta niedługo się kończy!
Do -61%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Strzyżenie, modelowanie i opcjonalny zabieg pielęgnacyjny z koloryzacją to dobry pomysł na przejście metamorfozy fryzury

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 44,99 zł zamiast 100 zł za mycie, strzyżenie i modelowanie,
  • 64,99 zł zamiast 160 zł za mycie, strzyżenie, modelowanie i zabieg pielęgnacyjny,
  • 124,99 zł zamiast 310 zł za mycie, strzyżenie, modelowanie i zabieg pielęgnacyjny oraz koloryzację podstawową,
  • 149,99 zł zamiast 380 zł za mycie, strzyżenie, modelowanie i zabieg pielęgnacyjny oraz koloryzację rozszerzoną (pasemka lub refleksy).

Zabieg pielęgnacyjny to ampułka indywidualnie dobrana do włosów i potrzeb skóry głowy + Climazon. Efekt to lśniące, mocne i sprężyste włosy.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów. Nowy klient to taki, który nie korzystał z usług salonu od minimum 6 miesięcy.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dla klientów z grouponem przewidziany jest dodatkowy rabat na peeling skóry głowy; zamiast 30zł klienci dopłacają na miejscu 20 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 667 420 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Urody Mademoiselle


Bogata oferta zabiegów sprawia, że na miejscu można kompleksowo zadbać o urodę i samopoczucie. Salon oferuje kuracje pielęgnujące skórę na twarz i ciało, stylizację paznokci, a także przedłużanie rzęs czy makijaże i fryzury okolicznościowe. Dzięki zabiegom fryzjerskim można zapewnić sobie stylową metamorfozę i zadbać o kondycję pasm. Dla tych, którzy poszukują odprężenia, przygotowano masaże, które uwalniają ciało od zbędnego napięcia i są skutecznym remedium na zmęczenie fizyczne. Dodatkowo możliwość skorzystania z usługi manicure i pedicure oraz opalania natryskowego.

Salon Urody Mademoiselle

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.