Brak nowych powiadomień

Salon Urody Bordo

Strzyżenie i maska z modelowaniem (39,99 zł) i polerowaniem włosów (79,99 zł) oraz więcej opcji w Bordo w Sopocie

Do -66%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do zmiany wizerunku dzięki fryzurze dobranej do typu urody i stylu oraz poprawie kondycji włosów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 80 zł za mycie, strzyżenie, modelowanie i maskę,
  • 79,99 zł zamiast 170 zł za mycie, modelowanie, zabieg polerowania włosów i maskę,
  • 99,99 zł zamiast 300 zł za mycie, strzyżenie, modelowanie, koloryzację (1 kolor) i maskę.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach 10.04.-21.04.2019 brak możliwości umawiania się na wizyty.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W przypadku wyboru opcji nr 3. za włosy dłuższe niż do ramion lub bardzo gęste - dopłata 30 zł, a włosy dłuższe niż do połowy pleców - 60 zł, dla opcji 1 i 2 włosy za łopatki i dłuższe - 20 zł.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (58) 354 90 51 z min. 24-godz wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Terminy wizyt są dostępne nawet z dnia na dzień.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Urody Bordo

Spektakularna zmiana wizerunku nie musi być wynikiem długotrwałych zabiegów. Można się o tym przekonać w salonie Bordo. Wystarczy rzucić okiem na jego ofertę, by dojść do wniosku, że w ciągu jednego dnia istnieje szansa na zrealizowanie kompleksowej metamorfozy od stóp do głów. Dyplomowani fryzjerzy wykonują różnorodne zabiegi stylizacyjne (od misternego strzyżenia i koloryzacji po keratynowe prostowanie włosów), a wykwalifikowana kosmetyczka skutecznie przywraca skórze blask, gładkość, jędrność i elastyczność za sprawą kuracji oczyszczających i odżywczych. Warto dodać, że Salon Urody Bordo korzysta z kosmetyków do włosów renomowanej hiszpańskiej firmy Montibel.lo.

Nowatorski zabieg polerowania włosów, to jest zabieg bez żadnych środków chemicznych, zachowania długości i uzyskania zdrowszych włosów bez rozdwojonych i zniszczonych końcówek. Ten zabieg daje maksymalne wygładzenie. Efekt polerowania utrzymuje się conajmniej do następnego podcięcia końcówek i dłużej. Zalecany nie tylko do włosów zniszczonych ale również do samego ich odświeżenia.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

Salon Urody Bordo

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.