Peeling kawitacyjny z sonoforezą od 39,99 zł w Salonie Urody Angel

Szczecin

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -73%
40+ kupionych

Komentarze

Dziękuje za mile spędzony czas w twoim salonie
Sylwia S. · 25 lutego 2015
wrócę tam:)
Małgorzata K. · 2 lipca 2014
dziękuje za porady oraz wyciszenie skóry :-)
Magdalena T. · 11 czerwca 2014

W skrócie


Podejdź do pielęgnacji skóry z głową i skuś się na profesjonalne oczyszczanie w Salonie Urody Angel.

Oferta
peeling kawitacyjny z sonoforezą w 1 z 4 opcji:

1) 39,99 zł zamiast 100 zł za zabieg na twarz,
2) 44,99 zł zamiast 120 zł za zabieg na twarz, szyję, dekolt,
3) 49,99 zł zamiast 160 zł za zabieg na twarz, szyję i dekolt oraz masaż twarzy,
4) 129,99 zł zamiast 480 zł za 3 zabiegi na twarz, szyję i dekolt oraz masaż twarzy.

Zarówno peeling kawitacyjny, jak i sonoforeza, wykorzystują zbawienną moc ultradźwięków, ale drobne różnice sprawiają, że świetnie się uzupełniają. Działając w duecie, osiągają lepsze wyniki w walce z niedoskonałościami skóry. Peeling usuwa martwy naskórek, stymuluje produkcję pełnowartościowych komórek, wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, oczyszcza pory, likwiduje zaskórniki, wągry, łojotok i bakterie. Z kolei ciepło wytworzone wewnątrz skóry podczas sonoforezy ułatwia wtłoczenie w tkanki skoncentrowanych składników zawartych w kosmetykach. Dodatkowo masaż twarzy poprawia mikrokrążenie i relaksuje.

Salon Urody Angel
Na miejscu wykonać można zabiegi z zakresu profesjonalnej kosmetyki, zarówno naturalnej jak i estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Przed skorzystaniem z bogatej oferty warto zdiagnozować ewentualne problemy skórne, by następnie dobrać odpowiednie rytuały pielęgnacyjne. Osoby, które chcą trwale poprawić urodę, skorzystać mogą z pomocy chirurga plastycznego dr. Jarosława Tribull-Potapczuka. Salon współpracuje ponadto z masażystą sportowym, który wykonuje masaże specjalistyczne, łagodzące bóle stawów, mięśni i kręgosłupa, a także relaksacyjne, klasyczne i ujędrniające.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Możliwość wykupienia na miejscu bonu podarunkowego.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 785 151 619. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Salon Urody Angel


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.