Salon Urody AnBeauty

Salon Urody AnBeauty

Wybierz opcję

Wyróżniki


Subtelne podkreślenie atutów urody, pozwalające cieszyć się nienagannym wyglądem o każdej porze dnia i nocy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Makijaż permanentny ze znieczuleniem

  • 89,99 zł za makijaż kreski górnej lub dolnej
  • 159,99 zł za makijaż kreski górnej i dolnej
  • 189,99 zł za makijaż brwi (metoda cieniowania)

Warunki


Groupon ważny do 30.11.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z grouponu nie mogą skorzystać panie mające już makijaż permanentny w celu wykonania korekty. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rabat na makijaż permanentny ust oraz 20% rabatu na pozostałe usługi wykonywane w salonie. Korekta (2 pigmentacja) jest obowiązkowa oraz dodatkowo płatna na miejscu w dniu 1 pigmentacji: kreska górna lub dolna 250 zł, brwi 350 zł. Z Gruponu nie mogą skorzystać osoby, które już maja wykonany makijaż w celu wykonania korekty. Godziny otwarcia salonu w Choroszczy i w Białymstoku są różne: pon.- pt. - tyko po uzgodnieniu telefonicznym. Zabieg obejmuje znieczulenie Lignocainum. Przed dokonaniem zakupu sugerowany kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 660 468 246 z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Urody AnBeauty


Salon AnBeauty w Choroszczy mieści się w samym centrum miasta. To idealne miejsce zarówno dla osób stale dbających o urodę, jak i dla osób spragnionych odpoczynku i wyciszenia od codziennego zgiełku. Salon Urody AnBeauty Anna Wierzbicka stawia za cel dbałość o piękno i dobre samopoczucie klientów. W salonie można wykonać m. in. makijaż permanentny, okolicznościowy, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, dłonie i stopy.

Więcej informacji na Facebooku.

Salon Urody AnBeauty

Zabieg kosmetyczny, Makijaż permanentny, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.