Wyszczuplająca presoterapia: pakiety zabiegów na całe ciało od 99,99 zł w Salonie Urody

Centrum Estetyczno-Kosmetyczne

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

15 Opinii

ŁK

Łukasz K. · 1 reviews
· Redeemed 25 listopada 2017
Wszysto ok, polecam mila obsluga duzy pakiet uslug. Konsultacje przy wizycie dobor optymalnej metody dla danego przypadku. Rzeczy niemozliwe robia od reki na cuda trzeba dluzej poczekac 😊.

KS

Krystyna S. · 5 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 18 listopada 2017
Nie podobało mi się namawianie na lipolize iniekcyjna.Nie jestem też pewna czy Panie mają odpowiednie kwalifikacje... Plus za to ze zamieniono mi część zabiegów na laser.

AH

Alicja H. · 1 reviews
· Redeemed 11 września 2017
Obsługa super. Zabiegi fajne i mam nadzieje ze przyniosą oczekiwane efekty 😊

W skrócie


Z komórkami tłuszczowymi jest jak z kurzymi jajkami – ich rozbicie to pierwszy krok do apetycznie prezentującego się finału. Wypróbuj zatem sprawdzony przepis na zgrabną sylwetkę – wybierz presoterapię na całe ciało w Salonie Urody w Sosnowcu.

Oferta
Wyszczuplająca presoterapia na całe ciało w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł za 5 zabiegów,
2) 129,99 zł za 7 zabiegów,
3) 149,99 zł za 10 zabiegów.

Pojedynczy zabieg trwa 30 minut.

Tajemnica sukcesu presoterapii tkwi w oddziaływaniu na ciało w sposób kompleksowy za pomocą fal radiowych, drenażu limfatycznego, masażu, pola magnetycznego i ciśnienia. Podczas jednego zabiegu dochodzi do rozbicia i rozpuszczenia tłuszczu, modelowania sylwetki, szybkiej redukcji cellulitu oraz usunięcia pamiątek po nadwadze – toksyn i zwiotczeń skóry, i to bez efektu jo-jo. Dzięki presoterapii nie trzeba inwestować w kilka kuracji o różnym charakterze, by bez wysiłku zrzucić nawet 9 kilogramów, zyskać płaski brzuch czy szczupłe uda bez śladu pomarańczowego intruza.

Salon Urody
Zlokalizowany w centrum miasta salon dzięki bogatej ofercie zabiegowej umożliwia kompleksową pielęgnację całego ciała. Na miejscu można bowiem skorzystać zarówno z odmładzania urządzeniem HOT, jak i odchudzania nowoczesnym laserem zimnodiodowym. Ponadto warto tam zwrócić uwagę na niezastąpioną w kosmetyce twarzy mikrodermabrazję lub zabieg z kwasem hialuronowym, który natychmiast poprawia kondycję skóry.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Realizacja grouponów możliwa do 31.12.2017.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 goupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby poniżej 18 roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 32 269 00 27. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Estetyczno-Kosmetyczne


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.