Liftingujący zabieg Cryolift Filorga na twarz lub biust za 89,99 zł w Salonie Urody w Sosnowcu (zamiast 350 zł)

Sosnowiec

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -74%

Komentarze

9 Opinii

Obsługa super. Zabiegi fajne i mam nadzieje ze przyniosą oczekiwane efekty 😊
Alicja H. · 11 września 2017
Bardzo profesjonalna atmosfera. Zabiegi dostoswane do indywidualnych potrzeb! Gorąco polecam!
Aleksandra G. · 1 czerwca 2017
Wszystko w porządku. Panie super. Polecam.
Iwona W. · 17 maja 2017

W skrócie


Podaruj swojej skórze gwiazdkowy prezent, decydując się na odmładzający zabieg w Salonie Urody w Sosnowcu.
</br>

Oferta:

  • 89,99 zł zamiast 350 zł za liftingujący zabieg Cryolift Filorga na twarz lub biust.
    </br>

Cryolift Filorga to zabieg intensywnie regenerujący i ściągający skórę w miejscach najbardziej narażonych na widoczne oznaki jej starzenia się. Skuteczność zabiegu jest konsekwencją połączenia dwóch technologii oraz ekskluzywnych kosmetyków bogatych w wyciągi komórkowe pozyskiwane z kawioru łososia.
</br> W trakcie sesji zabiegowej przeprowadzane są liftingująca terapia zimnem oraz kuracja światłem LED, które nie tylko dotleniają i stymulują intensywną odbudowę komórek skóry, ale i przygotowują skórę do przyjęcia aktywnych substancji odżywczych. Zabieg widocznie odświeża i ujędrnia skórę, poprawia kontur twarzy poprzez lifting powiek i policzków oraz likwidację tzw. “chomików”, a także pozwala na likwidację rozstępów.
</br> Salon Urody
Zlokalizowany w centrum miasta salon dzięki bogatej ofercie zabiegowej umożliwia kompleksową pielęgnację całego ciała. Na miejscu można bowiem skorzystać zarówno z odmładzania urządzeniem HOT, jak i odchudzania nowoczesnym laserem zimnodiodowym. Ponadto warto tam zwrócić uwagę na niezastąpioną w kosmetyce twarzy mikrodermabrazję lub zabieg z kwasem hialuronowym, który natychmiast poprawia kondycję skóry.
</br>

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 gorupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby poniżej 18 roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 32 269 00 27. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

SALON URODY


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.