Salon Kosmetyczny Marty Masło

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 (69,99 zł) z uzupełnieniem (od 99,99 zł) w Salonie Fryzur i Kosmetyki Estetycznej

Do -69%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Jeśli na oko widać, że rzęsom trzeba dodać charakteru, udaj się z tym problem do Salonu Fryzur i Kosmetyki Estetycznej. Tam zniewalające spojrzenie zapewnisz sobie dzięki zabiegowi przedłużania i zagęszczania rzęs.

Oferta
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 w 1 z 3 opcji:

1) 69,99 zł zamiast 180 zł za przedłużanie rzęs,
2) 99,99 zł zamiast 300 zł za przedłużanie rzęs z uzupełnieniem po upływie maks. 2 tygodni od momentu pierwszego zabiegu przedłużania,
3) 129,99 zł zamiast 420 zł za przedłużanie rzęs oraz 2 uzupełnienia po upływie maks. 2 tygodni pierwsze i 4 tygodni drugie.

Metoda 1:1 oznacza, że do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest jej sztuczna odpowiedniczka. Włosek mocowany jest specjalnym hypoalergicznym klejem, który nie powoduje podrażnień. Dostępne w różnych grubościach i długościach rzęsy utrzymują się do około 8 tygodni (zgodnie z cyklem życia rzęsy naturalnej), nadając twarzy niepowtarzalny charakter.

Dodatkowe informacje:

  • rodzaj rzęs używanych podczas zabiegu: syntetyczne
  • czas trwania zabiegu: ok. 2 godz. (pojedynczy zabieg)

Salon Fryzur i Kosmetyki Estetycznej
Kosmetyka i dermatologia estetyczna – to dwie specjalności Salonu Fryzur i Kosmetyki Estetycznej. Bogata oferta obfituje w szereg specjalistycznych zabiegów – poczynając od mikrodermabrazji i makijażu – przez stylizację paznokci – na fizjoterapii i depilacji kończąc. Wszystkie wykonywane są przez dyplomowaną kosmetolog – Martę Masło. W 2011 roku jej gabinet został ogłoszony najlepszym salonem urody w Olsztynie. Ponadto zdobył Brylantową Gwiazdę i otrzymał certyfikat Clients’Choice Awards 2011.

Warunki


Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. O terminie decyduje kolejność zgłoszeń.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 606 295 410 lub 728 631 762. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Kosmetyczny Marty Masło


Salon Kosmetyczny Marty Masło

Brwi i rzęsy, Przedłużanie rzęs, Salony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.