Keratynowe prostowanie włosów od 229 zł w Salonie Fryzjerskim Agnes

Kielce

Kup jako prezent

W skrócie

  • Prostowanie keratynowe: idealnie gładka, łatwa do ułożenia fryzura, bez puszenia się i skręcania w wyniku nałożenia preparatu z keratyną

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Oferta obejmuje prostowanie włosów długość do ucha; przy dłuższych włosach obowiązuje dopłata po wcześniejszej konsultacji telefonicznej z salonem.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 532 356 057. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

W kwestii chaosu na głowie warto wyjść na prostą, aby ułatwić sobie codzienne czesanie. Z dzisiejszym grouponem umożliwi to keratynowe prostowanie włosów w Salonie Fryzjerskim Agnes.

Oferta
Keratynowe prostowanie włosów w 1 z 3 opcji:

1) 229 zł zamiast 500 zł za 1 zabieg,
2) 429 zł zamiast 1000 zł za 2 zabiegi,
3) 549 zł zamiast 1500 zł za 3 zabiegi.

Keratyna to naturalny budulec włosów, dlatego prostowanie z jej zastosowaniem jest całkowicie bezpieczne. Podczas zabiegu keratynowego na włosy nakładany jest preparat, który wnika w ich strukturę, budując silną warstwę ochronną. Kompleksowa terapia sprawi, że szybko pożegnasz się z nieposłusznymi kosmykami i powitasz niezniszczalną fryzurę.

Salon Fryzjerski Agnes
Usytuowany na Plantach salon Agnes oferuje bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. Podczas pielęgnacyjnych rytuałów używane są najwyższej jakości kosmetyki wiodących firm, a doświadczonym specjalistkom nieobce są najnowsze trendy i metody pielęgnacji włosów.

Komentarze

Bardzo miła atmosfera i profesjonalizm :)
Karolina M. · 25 maja 2017
super, polecam!
Paulina Z. · 20 lutego 2017
Jestem zadowolona z usługi, wszystkim podoba się moja nowa fryzura.Pozdrawiam ;-)
Anna C. · 1 kwietnia 2015

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.