Keratynowe prostowanie włosów od 229 zł w Salonie Fryzjerskim Agnes

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
500 zł 54% 271 zł
6 kupionych

W skrócie

  • Prostowanie keratynowe: idealnie gładka, łatwa do ułożenia fryzura, bez puszenia się i skręcania w wyniku nałożenia preparatu z keratyną

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Oferta obejmuje prostowanie włosów długość do ucha; przy dłuższych włosach obowiązuje dopłata po wcześniejszej konsultacji telefonicznej z salonem.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 532 356 057. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

W kwestii chaosu na głowie warto wyjść na prostą, aby ułatwić sobie codzienne czesanie. Z dzisiejszym grouponem umożliwi to keratynowe prostowanie włosów w Salonie Fryzjerskim Agnes.

Oferta
Keratynowe prostowanie włosów w 1 z 3 opcji:

1) 229 zł zamiast 500 zł za 1 zabieg,
2) 429 zł zamiast 1000 zł za 2 zabiegi,
3) 549 zł zamiast 1500 zł za 3 zabiegi.

Keratyna to naturalny budulec włosów, dlatego prostowanie z jej zastosowaniem jest całkowicie bezpieczne. Podczas zabiegu keratynowego na włosy nakładany jest preparat, który wnika w ich strukturę, budując silną warstwę ochronną. Kompleksowa terapia sprawi, że szybko pożegnasz się z nieposłusznymi kosmykami i powitasz niezniszczalną fryzurę.

Salon Fryzjerski Agnes
Usytuowany na Plantach salon Agnes oferuje bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. Podczas pielęgnacyjnych rytuałów używane są najwyższej jakości kosmetyki wiodących firm, a doświadczonym specjalistkom nieobce są najnowsze trendy i metody pielęgnacji włosów.

Komentarze

Jestem zadowolona z usługi, wszystkim podoba się moja nowa fryzura.Pozdrawiam ;-)
Anna C. · 1 kwietnia 2015
Dziękuję za miłą obsługę
Mariusz L. · 17 marca 2015
Dziękuję
ANNA K. · 5 marca 2015
Merchant Location Map
  1. 1

    Kielce

    Targowa 23

    Kielce, ŚWIĘTOKRZYSKIE 25-520

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}