Amerykańskie fale lub keratynowe prostowanie (249,99 zł) badź laminowanie włosów (199,99 zł) w Beauty Line

od 199,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
600 zł 67% 400,01 zł
Kup jako prezent
Już 20 kupionych

W skrócie

 • Prostowanie keratynowe: gładkie i zregenerowane włosy
 • "Amerykańskie fale": sposób na sprężyste loki
 • Laminowanie: ochrona przed uszkodzeniami

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 640 11 38 w godz. 11-17. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

By przestać codziennie kręcić się wokół prostownicy lub lokówki, wystarczy skorzystać z dzisiejszego grouponu. Na proste rozwiązanie bądź zakręconą opcję możesz skusić się w Salonie Beauty Line.

Oferta
Zabiegi fryzjerskie w 1 z 3 opcji:

1) 199,99 zł zamiast 600 zł za zabieg laminowania włosów,
2) 249,99 zł zamiast 800 zł za zabieg Amerykańskie fale,
3) 249,99 zł zamiast 800 zł za zabieg keratynowego prostowania włosów.

Dla pełnej ochrony włosów stworzono zabieg laminowania, czyli pokrycia substancją zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi i utratą wilgoci. Kuracja pomaga zniszczonym i wysuszonym fryzurom, dodaje im blasku i czyni odporniejszymi na splątanie.

Keratynowe prostowanie pozwala zaś na uzyskanie idealnie gładkich i prostych włosów. Keratyna to naturalny budulec włosów, który odpowiada za ich zdrowy wygląd, blask i odpowiedni poziom nawilżenia. Wprowadzenie w głąb włókien preparatu zawierającego ten składnik widocznie wygładza kosmyki i dodaje im sprężystości. Kuracja jest całkowicie bezpieczna, a włosy po niej są nie tylko miękkie i błyszczące, lecz także odporne na czynniki zewnętrzne nawet przez 5 miesięcy.

Ci, którzy marzą o sprężystych lokach, mogą zdecydować się na zabieg "Amerykańskie fale", którego efektem jest bujna fryzura i miękkie kędziory. Umożliwia to oparta na cysteaminie stylizacja Organic Curl System, która dzięki odpowiednio dobranym wałkom pozwala uzyskać loki dowolnej wielkości: od nasady włosa lub jedynie na końcach. Ten utrzymujący się nawet 7 miesięcy efekt można odwrócić dzięki zastosowaniu prostowania keratynowego. Używane kosmetyki nie zawierają amoniaku, więc zabieg jest w pełni bezpieczny dla włosów.

Salon Beauty Line
Salon ma swoją siedzibę w Centrum Handlowym Panorama – dzięki temu w przerwie od zakupów można skorzystać z jego usług i przejść subtelną lub totalną metamorfozę. W ofercie znajdują się bowiem klasyczne i specjalistyczne usługi fryzjerskie, w tym strzyżenie i koloryzacja włosów oraz kuracja hamująca łysienie, jak również zabiegi kosmetyczne. Kuracje oczyszczające i odmładzające są dostosowane do każdego typu cery. Wykwalifikowane kosmetyczki przeprowadzają je z użyciem innowacyjnego sprzętu, w tym najnowszej generacji lasera diodowego Hialurofrax.

Komentarze

Przyszłam z myślą podcięcia końcówek, a p. fryzjerka namówiła mnie na inna fryzurę z czego jestem zadowolona. Polceam salon!
Agnieszka M. · 8 lutego 2017
szybko sprawnie
Katarzyna S. · 15 października 2016
Fachowa obsługa i profesjonalna wiedza.Na pewno wrócę
Ewelina T. · 14 października 2016
Merchant Location Map
 1. 1

  Warszawa (Mokotów)

  Witosa 31

  Warszawa (Mokotów), MAZOWIECKIE 00-710

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}