zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Studio Fryzur Aneta

Szosa Lubicka 164A, Toruń

Mycie, strzyżenie z maską i stylizacją fryzury (49,99 zł) i rekonstrukcją (59,99 zł) w Studiu Fryzur Aneta

Wybierz opcję

Wyróżniki

Metamorfoza fryzury w harmonii z indywidualnym stylem, połączona z intensywną regeneracją

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marysia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 4, 2021
Polecam ☺️

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 49,99 zł zamiast 90 zł za mycie włosów, strzyżenie, maska i stylizacja fryzury
  • 59,99 zł zamiast 150 zł za mycie włosów, strzyżenie, maska i stylizacja fryzury + rekonstrukcja
  • 129,99 zł zamiast 300 zł za mycie włosów, strzyżenie, maska i stylizacja fryzury + rekonstrukcja + koloryzacja (1 kolor) lub ombre lub sombre

Rekonstrukcja (ultradźwiękami lub sauna) wykonywana jest na bazie organicznych ekstraktów: bazylii, wyciągu z drzewa tekowego oraz biodynamicznego irysu bogatego w fitoestrogeny.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Brak możliwości korzystania z oferty w środy. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku włosów dłuższych niż do ramion lub bardzo gęstych dopłata na miejscu ustalana indywidualnie - tylko w opcji nr 3. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 604 268. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio Fryzur Aneta

Toruński salon oferuje podstawowe zabiegi fryzjerskie, dopasowane do indywidualnych warunków, a także specjalistyczne usługi, takie jak np. zabieg rekonstrukcji włosa na bazie silnie nawilżającej ampułki wtłaczanej ultradźwiękami, farbowanie bez amoniaku czy odżywianie włosów za pomocą środków pochodzenia organicznego. Wizyta w salonie rozpocząć się może modnym cięciem, uwzględniającym kondycję włosów, kształt twarzy i obowiązujące trendy. Metamorfozę fryzury uzupełnić można, decydując się na koloryzację, która pogłębia naturalny kolor włosów bądź radykalnie zmienia wizerunek. Warto dodać, że wykonywane zabiegi są całkowicie bezpieczne dla włosów.