Brak nowych powiadomień

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Do -31%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Niezapomniana zabawa dla całej rodziny: place zabaw, minizoo, wyspa potworów, zjeżdżalnia Lew Gigant i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • więcej informacji na temat atrakcji na stronie

Warunki

Groupon ważny od 06.05 2019 do 15.09.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: groupony nie będą realizowane w przypadku grup zorganizowanych. We wrześniu groupon obowiązuje wyłącznie od poniedziałku do niedzieli z wyłączeniem świąt.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. W miesiącach maj-czerwiec groupon obowiązuje od poniedziałku do niedzieli z wyłączeniem świąt. W okresie lipiec-sierpień groupon obowiązuje wyłącznie od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt. Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem parku. Groupony nie obowiązują dla grup zorganizowanych.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Wszyscy, którzy szukają miejsca do aktywnego spędzenia czasu z rodziną i dziećmi, powinni zajrzeć do Rodzinnego Parku Rozrywki. Staną tu bowiem oko w oko z ogromnymi replikami postaci z legend i mitów (w tym Yeti, potworem z Loch Ness czy Jaszczurem Morskim). Podczas wizyty w komnacie Rycerzy Okrągłego Stołu każdy śmiałek może podjąć próbę wydobycia miecza z kamienia. Nieopodal znajduje się również wyspa iluzji, gdzie prawa fizyki nie obowiązują, a odwiedzający goście zadają sobie pytanie: „Jak to możliwe?”.

Ponadto można tu znaleźć place zabaw, wyspę nielotów, ptaszarnię, minizoo, replikę osady Wikingów, replikę Stonehenge, wyspę Moai, ścieżkę edukacyjną o tematyce ekologicznej czy pneumatyczną zjeżdżalnię – Lew Gigant.

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.