Brak nowych powiadomień

Polna 1, Sopot

Kolacja na sopockim hipodromie: 59,99 zł za groupon wart 100 zł na menu i więcej w restauracji Unicorn w Sopocie (-40%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -40%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Mieszcząca się na terenie sopockiego hipodromu restauracja raczy gości smakołykami z ryb i owoców morza

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon wartościowy na całe menu (z wyłączeniem napojów i alkoholi):

  • 59,99 zł za groupon wart 100 zł,
  • 89,99 zł za groupon wart 150 zł,
  • 119,99 zł za groupon wart 200 zł.

Pełne menu dostępne tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi. Groupon jest maksymalnie do wykorzystania dla 2 osób (dotyczy opcji nr 1 i nr 2). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dania nie są na wynos, tylko na miejscu w lokalu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Niewykorzystana kwota przepada. Dodatkowo obejmuje: zupy, dania główne (bez dorady i steka), makarony, sałatki i desery. Nie obejmuje samych przekąsek.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rezerwację należy potwierdzić tel. 534 840 864.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Unicorn

Zlokalizowana na terenie sopockiego hipodromu restauracja to miejsce stworzone dla miłośników kuchni i pasjonatów niebanalnych doznań smakowych. Tutaj priorytetem jest smak i świeżość serwowanych dań. W menu królują potrawy takie jak ryby, owoce morza, warzywa oraz aromatyczne przyprawy i zioła. Wykorzystywane są tu produkty lokalne i sezonowe, dlatego karta dań jest cyklicznie zmieniana i dostosowywana do pór roku. Warto dodać, że eleganckie i nowoczesne wnętrza oraz cisza i przestrzeń otaczająca lokal składają się na unikalny klimat tego miejsca. W restauracji Unicorn można zjeść romantyczną kolację, jak i zorganizować dużą imprezę okolicznościową.

Restauracja Unicorn

Restauracja, Francuska