zamknij
Wyprzedaż!
Na wynos i z dostawą

Silniczna

Solna 4a/8u, Kielce

14 zł za groupon wart 20 zł na menu dla 2 osób i więcej z opcją dostawy lub na wynos w restauracji Silniczna (-30%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W menu np. rosół, tatar wołowy, placuszki warzywne z wędzonym łososiem oraz kwaśną śmietaną, schab z kością, kluski leniwe, szarlotka

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta na wynos lub z możliwością dostawy w Kielcach
  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: groupony wartościowe na dania z menu
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta z odbiorem osobistym lub w dostawie na terenie Kielc. Minimalna wartość zamówienia przy dostawie to 50 zł. Dodatkowy koszt opakowania na wynos to 1 zł. Koszt dostawy, w zależności od odległości, od 5 do 7 zł. Dopłata za zamówienie podczas odbioru zamówienia (rekomendowana płatność kartą). Czas oczekiwania zależny jest od ilości zamówień (dokładne informacje po kontakcie tel.). Zalecane zbiorcze zamówienia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 107 532. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Silniczna

Zlokalizowana w Kielcach restauracja dokłada wszelkich starań, aby serwowane tutaj dania były wyjątkowe i trafiały w gusta każdego klienta. Silniczna specjalizuje się w daniach tradycyjnej kuchni polskiej, dopełnionych oryginalnymi smakami i podanych w wyrafinowany sposób. Z karty dań można wybrać np. zupę rybną, filet z kaczki sous-vide z puree ziemniaczanym z koperkiem, szparagami i sosem wiśniowym, kluski leniwe, szarlotkę na kruchym spodzie z lodami. Warto dodać, że wykorzystywane produkty pochodzą z lokalnych świętokrzyskich upraw i hodowli.