Restauracja Pod Niebieniem

Kuchnia polska: 35 zł za groupon wart 50 zł i więcej w Restauracji Pod Niebieniem na Starym Rynku

Oferta niedługo się kończy!
Do -26%
Wybierz opcję

Wyróżniki


W menu np. żurek z jajkiem w koszulce, karczek z dzika, gołąbki nadziewane kaszą jaglaną i suszonymi pomidorami, deser “Fantazyjna Krówka”

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów. Groupony można realizować od pon.-pt. z wyłączeniem weekendów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon.czw. 9-23, pt. 9-24
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 697 044 z podaniem kodu zabezpieczającego. Podczas rezerwacji poinformuj o posiadanym Grouponie. Nie zastosowanie się do tej zasady będzie skutkowało odmową realizacji Grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Pod Niebieniem


Restauracja zaprasza smakoszy zdrowego i smacznego jedzenia na aromatyczne i ciekawie skomponowane dania. Kucharze przyrządzają tu swoje kulinarne dzieła z wykorzystaniem wysokiej jakości, świeżych produktów regionalnych, dzięki czemu bogactwo smaków i aromatów można znaleźć w serwowanych tu potrawach z mięs i polskich wędlin, potrawach wegańskich i rybnych czy też serach zagrodowych. Miejsce to dysponuje również bogatą winoteką.

Restauracja Pod Niebieniem jest członkiem sieci Dziedzictwa Kulinarnego, wyróżniona została licznymi nagrodami oraz zdobyła czapkę w żółtym przewodniku Gault&Millau 2019.

Więcej informacji na Facebooku.

Restauracja Pod Niebieniem

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.