Brak nowych powiadomień

Restauracja Lobster

35 zł za groupon wart 50 zł do wydania na całe menu i więcej w Restauracji Lobster w Gdańsku (-30%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu dania z ryb i owoców morza, m.in. przegrzebki, ostrygi, mule, homary

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • przykładowe pozycje z menu:
    • zupa bouillabaisse – dorsz, łosoś, omułki, pomidory, cytrusy
    • risotto z owocami morza – ośmiornica, krewetki (16/20 szt.), omułki, kalmar, czosnek, szynka parmeńska
    • homar duszony w sosie kokosowym z sałatą z awokado
  • pełne menu dostępne na stronie

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość rezerwacji od 02.01.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta ważna tylko w lokalu i nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość zakupu grouponu jako prezent i wymiany na voucher na miejscu w restauracji. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Lobster

W centrum malowniczej gdańskiej dzielnicy Oliwa znajduje się restauracja, której potrawy przyprawiają smakoszy o szybsze bicie serca. Tradycyjne przepisy mieszają się tu z kompozycjami zgodnymi z najnowszymi trendami kulinarnymi. Dzięki temu goście mogą raczyć się takimi specjałami, jak egzotyczne ryby, owoce morza, homar czy antrykot sezonowany. Dania powstają dzięki wysokiej jakości produktom od wyselekcjonowanych, lokalnych dostawców.

Warto dodać, że atrakcje kulinarne uzupełnia ciężka do podrobienia atmosfera miejsca, którą tworzą zaglądający do restauracji przedstawiciele świata biznesu oraz znani i cenieni artyści.

Restauracja Lobster

Restauracja, Owoce morza
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.