zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Restauracja Kolorowanka

Armii Krajowej 33 b, Łódź

3-daniowa kolacja dla 2 osób, groupon wartościowy i więcej w Restauracji Kolorowanka (do -25%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu
Ponad 250 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pomysł na wspólny posiłek w gronie bliskich lub znajomych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Maria
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
17 godzin temu
Uwaga: brak profesjonalizmu, a jedzenie nieświeże. Długo siedziało na żołądku, obydwoje naprawdę źle się czuliśmy po powrocie z tej restauracji. Jedyne, co można tam zjeść to deser (przy czym lodów brak, mimo tego, że były w wielu pozycjach w menu). Zdecydowanie nie polecamy.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj kuchni: polska/międzynarodowa
 • skład oferty (w zależności od opcji):
  • 3-daniowa kolacja dla 2 osób z lampką wina,
  • groupon wart 200 zł na całe menu dla 4 osób (2 os. dorosłe + 2 dzieci)
  • danie główne dla maks. 6 osób
 • link do menu
 • wyłączenia: stek z polędwicy wołowej
 • oferta ważna: na miejscu

Warunki

Groupon nie obejmuje steku z polędwicy wołowej. . Groupon można zrealizować na miejscu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 636 786.. Oferta nie obowiązuje we wszystkie święta oraz imprezy zamknięte. Oferta dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-21:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Restauracja Kolorowanka

W tej łódzkiej restauracji serwowane są dania kuchni polskiej, w nowoczesnym wydaniu fusion. Restauracja Kolorowanka to miejsce przeznaczone dla całej rodziny, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Najmłodsi mogą bowiem spędzić czas w specjalnie przygotowanym kąciku, pełnym zabawek oraz gier. Dodatkowo, w piątki oraz soboty grana jest muzyka na żywo.