Brak nowych powiadomień

Pub Smocze Oko

21 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na całe menu w pubie Smocze Oko (-30%)

Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Oferta na całe menu dla wszystkich tych, którzy w trakcie spędzania czasu w pubie zechcą zaspokoić mały apetyt i pragnienie

W skrócie

Szczegóły:

  • skład oferty: groupony wartościowe na całe menu
  • w menu m.in.: różnego rodzaju przekąski, chipsy, orzeszki, paluszki, koktajle, napoje

Czas zaplanować wyjście do pubu? Znaleźć miejsce o nietuzinkowym klimacie? Jeśli tak, to warto wziąć pod uwagę Pub Smocze Oko w Zabrzu. Propozycja zawarta na stronie Groupon.pl obejmuje bony wartościowe, od 30 do aż 100 zł, które można wydać na dowolne pozycje z menu. Pub Smocze Oko to nie tylko miejsce do spotkań z bliskim lub znajomymi, ale także szansa by wziąć udział w licznych wydarzeniach i organizowanych tutaj atrakcjach.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia: 17-03. Reszta z grouponu nie jest wydawana, w przypadku przekroczenia wartości różnica dopłacana jest na miejscu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pub Smocze Oko

Niepowtarzalny klimat, wnętrze przypominające jaskinię, klimatyczne lochy i charakterystyczne złote oko kojarzące się jednoznacznie ze słynnymi książkami związanymi z nurtem fantastyki – to tylko część atrakcji przyciągających miłośników nadnaturalnych światów. Klienci zlokalizowanego w Zabrzu pubu Smocze Oko przekraczając progi lokalu mają okazję przenieść się do innej krainy, w której można zagrać w gry planszowe i spędzić wesoło czas na karaoke. W między czasie można zaspokoić mały głód i pragnienie korzystając z oferty różnorodnych przekąsek i napojów.

Pub Smocze Oko

Nocna rozrywka, Bar, Zwiedzanie lub wycieczka
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.