Aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy za 849 zł i więcej opcji w klinice Przyjazna Stomatologia

Mysłowice

Kup jako prezent

W skrócie

  • Aparat metalowy: skuteczny i wytrzymały, zamki odporne na korozję
  • Aparat samoligaturujący: zmniejszenie dyskomfortu dzięki klapkom wbudowanym w zamki, skrócony czas leczenia i rzadsze wizyty u ortodonty
  • Lokalizacja: Mysłowice

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Konsultacja ortodontyczna gratis. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Lekarz może odstąpić od realizacji grouponu w przypadku stwierdzenia przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Wówczas groupon można zwrócić.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 515 302 540. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zęby powinny stać w szeregu na baczność niczym żołnierze batalionu reprezentacyjnego. Jeśli Twoje nie maszerują podczas jedzenia równo, wyprostuj je w klinice Przyjazna Stomatologia.

Oferta
Aparat ortodontyczny z konsultacją lekarską w 1 z 2 opcji:

1) 849 zł za aparat metalowy na 1 łuk zębowy,
2) 1089 zł za aparat samoligaturujący metalowy na 1 łuk zębowy.

Przyjazna Stomatologia
W gabinecie za proste zęby i ładny uśmiech odpowiada lekarz ortodonta stale podnoszący swoje kwalifikacje, a w wolnym czasie oddający się swoim pasjom – podróżom oraz psychologii. Ta ostatnia pozwala na co dzień pozytywnie nastrajać pacjentów do procesu leczenia. Dodatkowo na miejscu można skorzystać z zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii czy protetyki. A bezstresową wizytę u dentysty ułatwi otoczenie jasnych i przestronnych wnętrz, które dodatkowo pozwolą się zrelaksować.

Komentarze

Mogę polecić ten gabinet i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu.
Marta S. · 21 kwietnia 2016
Efekt zabiegu wybielania zadowalający.
Katarzyna M. · 21 kwietnia 2016
Proszę pamietać ze groupon dotyczy rownież polerowania zębów którego nie było.
Karolina K. · 19 czerwca 2015

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.