Aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy za 849 zł i więcej opcji w klinice Przyjazna Stomatologia

5 kupionych

W skrócie

 • Aparat metalowy: skuteczny i wytrzymały, zamki odporne na korozję
 • Aparat samoligaturujący: zmniejszenie dyskomfortu dzięki klapkom wbudowanym w zamki, skrócony czas leczenia i rzadsze wizyty u ortodonty
 • Lokalizacja: Mysłowice

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Konsultacja ortodontyczna gratis. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Lekarz może odstąpić od realizacji grouponu w przypadku stwierdzenia przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Wówczas groupon można zwrócić.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 515 302 540. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zęby powinny stać w szeregu na baczność niczym żołnierze batalionu reprezentacyjnego. Jeśli Twoje nie maszerują podczas jedzenia równo, wyprostuj je w klinice Przyjazna Stomatologia.

Oferta
Aparat ortodontyczny z konsultacją lekarską w 1 z 2 opcji:

1) 849 zł za aparat metalowy na 1 łuk zębowy,
2) 1089 zł za aparat samoligaturujący metalowy na 1 łuk zębowy.

Przyjazna Stomatologia
W gabinecie za proste zęby i ładny uśmiech odpowiada lekarz ortodonta stale podnoszący swoje kwalifikacje, a w wolnym czasie oddający się swoim pasjom – podróżom oraz psychologii. Ta ostatnia pozwala na co dzień pozytywnie nastrajać pacjentów do procesu leczenia. Dodatkowo na miejscu można skorzystać z zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii czy protetyki. A bezstresową wizytę u dentysty ułatwi otoczenie jasnych i przestronnych wnętrz, które dodatkowo pozwolą się zrelaksować.

Komentarze

Mogę polecić ten gabinet i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu.
Marta S. · 21 kwietnia 2016
Efekt zabiegu wybielania zadowalający.
Katarzyna M. · 21 kwietnia 2016
Proszę pamietać ze groupon dotyczy rownież polerowania zębów którego nie było.
Karolina K. · 19 czerwca 2015
Merchant Location Map
 1. 1

  Mysłowice

  ul. Stanisława Wyspiańskiego 6D

  Mysłowice, ŚLĄSKIE 41-400

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}