Prosta Pasta Drawska

Smaki kuchni włoskiej: 70 zł za groupon wart 100 zł i więcej opcji w restauracji Prosta Pasta Drawska (-30%)

Do -30%
12 Opinii
Wybierz opcję

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: groupony wartościowe
  • link do menu
  • wyłączenia: groupony nie obejmują napojów i alkoholu

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja kuponów możliwa od 20 listopada.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupony nie obejmują napojów i alkoholu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Serwis powyżej 8 osób dodatkowo płatny. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna jest dopłata; z grouponów nie jest wydawana reszta.
Rezerwacja jest wymagana 22 253 80 38. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Prosta Pasta Drawska


Miłośnicy kuchni śródziemnomorskiej w drodze do słonecznej Italii mogą zrobić postój na warszawskiej Ochocie, gdzie zlokalizowana jest Prosta Pasta. Bogate menu pozwala na kulinarną podróż po smakach Włoch. Zacząć można od przystawki (np. bruschetty), następnie skusić się na danie główne (np. makaron, pizzę bądź mule), a ucztę zakończyć słodkim deserem.

Prosta Pasta Drawska

Restauracja, Włoska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.