Brak nowych powiadomień

ProPadel

Gra w padla: jedna (od 49,99 zł) lub dwie sesje (od 99,99 zł) rozgrywek z wypożyczeniem sprzętu w klubie ProPadel (-50%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Przeznaczona dla każdego, bez względu na wiek, gra w padla łączy w sobie cechy gry w tenisa i squasha

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Gra w padla:

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za kort na 1 sesję gry w godzinach porannych,
  • 59,99 zł zamiast 120 zł za kort na 1 sesję gry w dowolnych godzinach,

Padel to sport dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych czy znakomitej kondycji. Łączy zasady gry w tenisa i squasha, przy czym jest dużo mniej wymagający technicznie niż tenis i kondycyjnie niż squash. Gra toczy się pomiędzy dwoma parami graczy na standardowym korcie o wymiarach 10×20 m, który jest kortem zamkniętym ogrodzeniem z siatki, a w przypadku tylnych ścian oraz części bocznych powierzchni - ze szkła. Zasady gry są zbliżone do zasad tenisa ziemnego - sama punktacja jest identyczna, z tym, że piłka może odbijać się także od ścian ogrodzenia. W Polsce gra w padla staje się coraz bardziej popularna min. za jego walory widowiskowe i niski próg wejścia.

Dodatkowe informacje:

  • 1 sesja obejmuje 1 godzinę gry
  • gra poprzedzona jest krótkim instruktażem
  • korty są kryte
  • gra zasadniczo przeznaczona dla 4 osób, ale można także grać w 2 osoby
  • wypożyczenie sprzętu w cenie 10 zł za komplet/ os.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów. Nowy klient (dotyczy przynajmniej dwóch członków zespołu), to taki, który min. od pół roku nie korzystał z oferty klubu. Niezastosowanie się do warunków i dokonanie rezerwacji mimo to, skutkuje tym, że groupon przepada. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Ważne tylko dla zakupionej opcji Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu korzystania z obiektu. Skorzystanie z oferty możliwe w godz. otwarcia klubu tj. codziennie 6-23 zgodnie z zakupioną opcją. Optymalnie gra się w 4 osoby aczkolwiek można również w 2 osoby.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 299 13 93 z podaniem kodu zabezpieczającego lub poprzez system rezerwacyjny na stronie https://propadel.pl/rezerwuj-online/ z wpisaniem kodu zabezpieczającego w treści wiadomości podczas dokonywania rezerwacji. Rezerwacja zawsze jest poprzedzone rejestracją nowego klienta. W przypadku nieodwołania oferty z 24 godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

ProPadel

Zlokalizowany w Warszawskiej dzielnicy Włochy klub świadczy unikalną na skalę kraju rozrywkę. Klub ProPadel Warsaw to pierwszy, w pełni profesjonalny, całoroczny obiekt kryty do gry w padla w Polsce. Posiada 5 pełnowymiarowych kortów, w tym jeden centralny typu Panorama, usytuowanych w hali o powierzchni prawie 2000 m/kw. Na miejscu można wypożyczyć rakiety do gry.

Warto dodać, że wyposażony w wysokiej jakości korty klub współpracuje z Polską Federacją Padla, Reprezentacją Narodową oraz posiada profesjonalną kadrę trenerską. Dodatkowym atutem jest jego lokalizacja z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem. ProPadel otwarty jest 7 dni w tygodniu i dysponuje również wydzieloną strefą odpoczynku.

ProPadel

Sport, Tenis, Sport i rekreacja, Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.