Kurs przedłużania rzęs 1:1 dla 1 osoby za 149, 90 zł i więcej opcji w studiu Progres w Gdańsku

Gdańsk

Do -65%
10+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Sprawdź, jakie postępy w uwodzeniu można zyskać dzięki sztucznym rzęsom. Z dzisiejszym grouponem masz okazję stać się specjalistą w ich dobrze i aplikacji dzięki kursom w studiu Progres.

Oferta
Kurs przedłużania rzęs 1:1 w 1 z 3 opcji:

1) 149,90 zł zamiast 400 zł za kurs dla 1 osoby,
2) 289,90 zł zamiast 800 zł za kurs dla 2 osób,
3) 559,90 zł zamiast 1600 zł za kurs dla 4 osób.

Progres
Zagłębie wiedzy o kuszącym spojrzeniu – tak można krótko scharakteryzować salon Progres. Oferuje on bowiem zarówno zakładanie sztucznych rzęs, jak i kursy z ich aplikacji. Warto skusić się na to wygodne na co dzień rozwiązanie, ponieważ dzięki naocznej ozdobie szybko zapomina się o konieczności makijażu oczu czy o tuszu rozmazującym się pod wpływem deszczu albo wysokiej temperatury.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk). Materiały w cenie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 513 359 142. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Progres


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.