Brak nowych powiadomień

Professional Elegance

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 (79,99 zł) z uzupełnieniem (89,99 zł) i więcej opcji w Professional Elegance

Oferta niedługo się kończy!
Do -80%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki zabiegowi rzęsy są dłuższe o 50%, co zapewnia kuszące i zmysłowe spojrzenie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 79,99 zł zamiast 250 zł za przedłużanie rzęs metodą 1:1,
  • 89,99 zł zamiast 400 zł za zabieg + 1 uzupełnienie w ciągu 2 tyg.,
  • 109,99 zł zamiast 550 zł za zabieg + 2 uzupełnienia w ciągu 4 tyg.

Metoda 1:1 polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy jedwabnego włoska, który jest lekki i bezpieczny dla wrażliwej skóry wokół oczu i samego oka. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego kleju rzęsy są odporne na czynniki takie jak pot, woda czy łzy – można się więc cieszyć pływaniem w basenie, spacerami w letnim deszczu albo wizytami w saunie, zapominając o konieczności codziennego tuszowania rzęs i dyskomforcie związanym z rozmazaną maskarą.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: ok. 2 godz.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Specjalnie dla klientów Groupon salon otwarty dodatkowo w dniach 3,10,17,31 grudnia.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Zabieg uzupełnienia wykonywany do 2 tygodni od momentu założenia, po tym terminie obowiązuje zabieg założenia zgodnie z cennikiem w salonie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 882 719 735 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Professional Elegance

Bogata oferta zabiegów sprawia, że w salonie można kompleksowo dbać o wygląd i samopoczucie. W trosce o skórę warto wykonać oczyszczający peeling kawitacyjny bądź odmładzającą mezoterapię mikroigłową, nienaganną prezencję dłoniom zapewni zaś manicure w wybranej odsłonie. Dla tych, którzy marzą o metamorfozie fryzury, przygotowano m.in. strzyżenie z koloryzacją i keratynowe prostowanie włosów, a na tych, którym marzy się chwila relaksu, czekają masaże.

Professional Elegance

Brwi i rzęsy, Przedłużanie rzęs, Salony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.