Brak nowych powiadomień

Pro Expert Clinic

Zabieg osoczem bogatopłytkowym na twarz (299 zł), szyję i dekolt (399 zł) i więcej w Pro Expert Clinic

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Odmłodzenie,pobudzenie,regeneracja,rewitalizacja ,napięci,skóry twarzy i wybranej partii ciała

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Zabieg osoczem bogatopłytkowym:

  • 299 zł za zabieg na twarz + bon zniżkowy wart 150 zł na pakiet nici PDO
  • 399 zł za zabieg na twarz, szyję i dekolt + bon zniżkowy wart 150 zł na pakiet nici PDO,
  • 499 zł za zabieg na twarz, szyję, dekolt i dłonie + bon zniżkowy o wartości 150 zł na pakiet nici PDO.

Osocze bogatopłytkowe (PRP), to zabieg bardzo skuteczny i bezpieczny, szczególnie dedykowany dla osób cierpiących na alergie. Wampirzy lifting – zabieg cieszący się dużym zainteresowaniem pacjentów medycyny estetycznej. PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego jest otrzymywany z własnej krwi pacjentki. Po pobraniu, krew zostaje odwirowana, uzyskuje się aktywne trombocyty, które są zawarte w osoczu. Są one niezwykle ważne dla regeneracji komórek skóry. Preparat tak uzyskany zawiera czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Zabieg osoczem bogatopłytkowym może być wykonywany także latem, słońce nie jest przeciwwskazaniem. Efekty zabiegu: odrastanie i gęstnienie włosów wygładzanie blizn, w tym blizn po trądziku usuwanie worków i cieni pod oczami młodość i witalność gęstość i napięcie poprawa faktury i kolorytu skóry regeneracja i prawidłowe odżywienie wygładzenie i przyspieszenie gojenia ran. Za pomocą osocza bogatopłytkowego można: wypełnić zmarszczki, odżywić i odmłodzić zniszczoną lub starzejącą się skórę, poprawić ukrwienie, nawilżenie i dotlenienie skóry, zapewnić skórze większą elastyczność i lepsze napięcie, pozbyć się głębokich bruzd, między innymi tzw. lwiej zmarszczki, wygładzić skórę i poprawić jej koloryt, leczyć łysienie typu męskiego, przyspieszyć gojenie i regenerację po innych zabiegach, wypełnić i poprawić blizny potrądzikowe.

Zabieg składa się z 2 etapów. W pierwszym lekarz pobiera niewielką ilość krwi obwodowej i ją odwirowuje. Wówczas skóra pacjenta zostaje znieczulona kremem Emla. Drugi etap polega na wstrzyknięciu niewielkimi igłami osocza w skórę, analogicznie jak ma to miejsce w mezoterapii.

Dodatkowe informacje:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 860 068 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

ProExpertClinic

Nowoczesna klinika oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej na wysokim poziomie, zarówno w zakresie jakości świadczonych usług, jak i marek kosmetyków, na których są one wykonywane.

W swojej ofercie ProExpertClinic posiada pełną gamę usług kosmetycznych i pakietów spa, a także makijaż permanentny czy pakiety wyszczuplające i zabiegi IPL wraz z RF.

Pro Expert Clinic

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.