Brak nowych powiadomień

Prawdzic Resort & Conference – Restauracja Piastowska 198

Polska kuchnia: uczta od 39,99 zł w Restauracji Piastowska 198 w hotelu Prawdzic Resort & Conference w Gdańsku (do -35%)

Do -35%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Przykładowa uczta: krem ze szczawiu z opiekanymi ziemniakami i jajkiem poszetowym, grillowana polędwiczka wieprzowa oraz ptyś z kruszonką

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: zupa + danie główne + deser (opcjonalnie)
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Groupony i stoliki nie łączą się.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 58 553 50 15. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Prawdzic Resort & Conference – Restauracja Piastowska 198

Dla wszystkich miłośników nadmorskiego relaksu powstało miejsce pozwalające na chwile odprężenia w samym sercu Trójmiasta. Lokalizacja Prawdzic Resort & Conference w Gdańsku Jelitkowo umożliwia swobodny dojazd do Sopotu czy Gdyni lub podróż na pobliską plażę. Oprócz komfortowo urządzonych pokoi i apartamentów, sal konferencyjnych i luksusowej sali bankietowej w hotelu znajduje się restauracja Piastowska 198, która serwuje tradycyjne dania z nutką awangardy przyrządzane ze świeżych i zdrowych produktów. Goście mają okazję delektować się m.in. tatarem ze śledzia marynowanego w oliwie tymiankowej, pierogami z bobem i borowikami czy też żeberkami wołowymi pieczonymi z warzywami korzennymi i rozmarynem.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.