Manicure i pedicure klasyczny (39,99 zł), pedicure specjalistyczny (59,99 zł) i więcej w Podologic.info

od 39,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
105 zł 62% 65,01 zł
Już 30 kupionych

W skrócie

 • Manicure i pedicure klasyczny: opiłowanie paznokci, wygładzenie skóry, opracowanie skórek – elegancki wygląd dłoni i stóp
 • Pedicure specjalistyczny: kompleksowe opracowanie stóp (usunięcie standardowych lub fizjologicznych modzeli, keratoz, odcisków, oczyszczenie wałów paznokciowych) - kąpiel, peeling z minerałami oraz specjalny preparat
 • Pakiet podologiczny spa (2,5 godz.): specjalistyczny zabieg mający na celu kompleksową pielęgnację stóp i paznokci – pedicure specjalistyczny, masaż, maska, elektryczne skarpety, sterylizacja obuwia
 • Lokalizacja: Widzew

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby poniżej 18 lat muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 884 653 240 z podaniem kodu grouponu.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

W trosce o zdrowie stóp i kondycję ich skóry wybierz się do Podologic.info. Tam z dzisiejszym grouponem czekają na Ciebie zabiegi pielęgnacyjne.

Oferta

1) 39,99 zł zamiast 105 złza manicure i pedicure klasyczny,
2) 59,99 zł zamiast 120 zł za pedicure specjalistyczny,
3) 79,99 zł zamiast 160 zł za pakiet podologiczny spa komplex.

Korzystając regularnie z pedicure’u można mieć pewność, że stopy zawsze będą się nienagannie prezentowały. Dodatkowo zabiegi pielęgnacyjne odżywią skórę, zapewniając jej odczuwalną gładkość i jędrność. Na miejscu można skorzystać z wielu rodzajów pedicureu'u w tym specjalistycznego lub podologicznego. Pierwszy z nich oprócz tradycyjnego opracowania paznokci rozszerzony jest o odżywczy peeling i rewitalizujące preparaty. Dzięki niemu można odświeżyć i wygładzić fakturę skóry.

Pedicure podologiczny jest popularnym zabiegiem, mającym na celu kompleksowa pielęgnację stóp oraz paznokci - składa się z kilku etapów. Podstawą jest dokładna konsultacja podologiczna, co ułatwi późniejsze opracowanie stóp. Paznokcie zostaną dokładnie skrócone i oszlifowane. Następnie pięty i podeszwę czeka usuwanie stwardniałego naskórka, oraz peeling, dzięki któremu będą gładkie i przyjemne w dotyku. Prawdziwą gratką dla stóp będzie terapia ciepłem. Specjalne elektryczne skarpety pobudzają przepływ krwi, rozluźniają mięśnie i pomogą się zrelaksować.

Podologic.info
Fudnamentem działalności powstałej w 2011 firmy jest specjalistyczna pielęgnacja stóp, tj. podologia. Od samego początku firma konsekwentnie buduje swoją markę i zwiększa zakres oferowanych usług. Dziś skorzystać można z asortymentu sklepu internetowego, a także usług z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii i opieki, świadczonych przez związek firm Podo-Grupa, w skład których wchodzi również Podologic.info. Wizyta w gabinecie Padologic.info - dzięki zespołowi specjalistów, zapleczu sprzętowemu, a także produktom kosmetycznym renomowanych firm takich jak Gehwol, Peclavus, Pedobaehr, Allpresan - to gwarancja kompleksowej pielęgnacji od stóp do głów - od profesjonalnego pedicure'u i manicure'u przez zabiegi kosmetyczne na twarz po relaksujące masaże całego ciała.

Komentarze

Dziękuję, to był wspaniały początek dnia....
Aleksandra K. · 2 kwietnia 2014
Jak najbardziej: serdeczne podziękowania za znakomicie wykonaną usługę i przesympatyczną obsługę.
Grażyna K. · 12 lipca 2013
Higieniczny pedicure i manicure bez zarzutów, natomiast malowanie... niekoniecznie precyzyjne.
Martyna W. · 11 lipca 2013
Merchant Location Map
 1. 1

  Łódź

  ul. Węgierska 1 m.3 bl.40

  Łódź, 92-314

  Sprawdź dojazd
 2. 2

  Łódź (Łódź-Górna)

  Suszarniana 9a

  Łódź (Łódź-Górna), 93-632

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}