Manicure i pedicure klasyczny (39,99 zł), pedicure specjalistyczny (59,99 zł) i więcej w Podologic.info

Wiele lokalizacji

Kup jako prezent
Już 30 kupionych

W skrócie

  • Manicure i pedicure klasyczny: opiłowanie paznokci, wygładzenie skóry, opracowanie skórek – elegancki wygląd dłoni i stóp
  • Pedicure specjalistyczny: kompleksowe opracowanie stóp (usunięcie standardowych lub fizjologicznych modzeli, keratoz, odcisków, oczyszczenie wałów paznokciowych) - kąpiel, peeling z minerałami oraz specjalny preparat
  • Pakiet podologiczny spa (2,5 godz.): specjalistyczny zabieg mający na celu kompleksową pielęgnację stóp i paznokci – pedicure specjalistyczny, masaż, maska, elektryczne skarpety, sterylizacja obuwia
  • Lokalizacja: Widzew

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby poniżej 18 lat muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 884 653 240 z podaniem kodu grouponu.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

W trosce o zdrowie stóp i kondycję ich skóry wybierz się do Podologic.info. Tam z dzisiejszym grouponem czekają na Ciebie zabiegi pielęgnacyjne.

Oferta

1) 39,99 zł zamiast 105 złza manicure i pedicure klasyczny,
2) 59,99 zł zamiast 120 zł za pedicure specjalistyczny,
3) 79,99 zł zamiast 160 zł za pakiet podologiczny spa komplex.

Korzystając regularnie z pedicure’u można mieć pewność, że stopy zawsze będą się nienagannie prezentowały. Dodatkowo zabiegi pielęgnacyjne odżywią skórę, zapewniając jej odczuwalną gładkość i jędrność. Na miejscu można skorzystać z wielu rodzajów pedicureu'u w tym specjalistycznego lub podologicznego. Pierwszy z nich oprócz tradycyjnego opracowania paznokci rozszerzony jest o odżywczy peeling i rewitalizujące preparaty. Dzięki niemu można odświeżyć i wygładzić fakturę skóry.

Pedicure podologiczny jest popularnym zabiegiem, mającym na celu kompleksowa pielęgnację stóp oraz paznokci - składa się z kilku etapów. Podstawą jest dokładna konsultacja podologiczna, co ułatwi późniejsze opracowanie stóp. Paznokcie zostaną dokładnie skrócone i oszlifowane. Następnie pięty i podeszwę czeka usuwanie stwardniałego naskórka, oraz peeling, dzięki któremu będą gładkie i przyjemne w dotyku. Prawdziwą gratką dla stóp będzie terapia ciepłem. Specjalne elektryczne skarpety pobudzają przepływ krwi, rozluźniają mięśnie i pomogą się zrelaksować.

Podologic.info
Fudnamentem działalności powstałej w 2011 firmy jest specjalistyczna pielęgnacja stóp, tj. podologia. Od samego początku firma konsekwentnie buduje swoją markę i zwiększa zakres oferowanych usług. Dziś skorzystać można z asortymentu sklepu internetowego, a także usług z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii i opieki, świadczonych przez związek firm Podo-Grupa, w skład których wchodzi również Podologic.info. Wizyta w gabinecie Padologic.info - dzięki zespołowi specjalistów, zapleczu sprzętowemu, a także produktom kosmetycznym renomowanych firm takich jak Gehwol, Peclavus, Pedobaehr, Allpresan - to gwarancja kompleksowej pielęgnacji od stóp do głów - od profesjonalnego pedicure'u i manicure'u przez zabiegi kosmetyczne na twarz po relaksujące masaże całego ciała.

Komentarze

Dziękuję, to był wspaniały początek dnia....
Aleksandra K. · 2 kwietnia 2014
Jak najbardziej: serdeczne podziękowania za znakomicie wykonaną usługę i przesympatyczną obsługę.
Grażyna K. · 12 lipca 2013
Merchant replied
View Comment +
Dziękuję za opinię. Wszelkie uwagi Klientów są dla nas cenne, ponieważ służą podwyższaniu jakości naszych usług. Z wyrazami szacunku. Pozdrawiam serdecznie Beata Zalech
Merchant replied · 18 lipca 2013
Higieniczny pedicure i manicure bez zarzutów, natomiast malowanie... niekoniecznie precyzyjne.
Martyna W. · 11 lipca 2013
Merchant replied
View Comment +
Dziękuję za opinię. Wszelkie uwagi Klientów są dla nas cenne, ponieważ służą podwyższaniu jakości naszych usług. Z wyrazami szacunku. Pozdrawiam serdecznie Beata Zalech
Merchant replied · 18 lipca 2013

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.