Brak nowych powiadomień

Pod Trybunami

21 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Pod Trybunami w Sopocie (-30%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

Okazja do skosztowania np. pizzy calzone w formie pieroga, zupy rakowej, zrazików z dzika w sosie borowikowym, słodkiej bezy malinowej

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: międzynarodowa
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przekroczeniu wartości grouponu konieczna dopłata na miejscu, reszta z grouponu nie jest wydawana. Groupon obowiązuje na całe menu (dania, przekąski, desery, napoje, wina itd.) Możliwy kontakt tel. 58 582 30 91.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pod Trybunami

Szukając miejsca, gdzie smaczne potrawy i kolorowe napoje dopełnione zostały przyjemną atmosferą warto udać się do zlokalizowanej w Sopocie restauracji. Pod Trybunami to lokal polecany zarówno na popołudniowy obiad, jak i romantyczną kolację w restauracyjnym ogródku. Tutejszą specjalnością jest gęsina, dziczyzna, steki wołowe, pierogi domowe, baranina, dania z kaczki, ryby i owoce morza, makarony, pizza, fantazyjne zupy (np. zupa rakowa) i słodkie desery.

Pod Trybunami

Restauracja, Hiszpańska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.