Plaza Salon

Zabiegi na twarz:czyszczenie manualne z kawitacją, aromaterapią od 99,99 zł w salonie kosmetycznym Plaza Salon (do -44%)

Do -44%
2 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki


Zabiegi zapewniają odnowę i regenerację skóry, rozjaśnienie przebarwień, wyrównanie kolorytu, zmniejszenie zmian potrądzikowych

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 6 opcji

Zabiegi na twarz:

  • 99,99 zł zamiast 160 zł za 1 x czyszczenie manualne z kawitacją i aromaterapią (50 min)
  • 189,99 zł zamiast 320 zł za 2 x czyszczenie manualne z kawitacją i aromaterapią (50 min)
  • 269,99 zł zamiast 480 zł za 3 x czyszczenie manualne z kawitacją i aromaterapią (50 min)

  • 189,99 zł zamiast 320 zł za 1 x czyszczenie manualne z kawitacją i aromaterapią + zabieg z kwasem dostosowanym do potrzeb skóry (90 min)
  • 369,99 zł zamiast 640 zł za 2 x czyszczenie manualne z kawitacją i aromaterapią + zabieg z kwasem dostosowanym do potrzeb skóry (90 min)
  • 549,99 zł zamiast 960 zł za 3 x czyszczenie manualne z kawitacją i aromaterapią + zabieg z kwasem dostosowanym do potrzeb skóry (90 min)

Czyszczenie manualne jest cenioną techniką walki z trądzikiem pospolitym i nadmiernym łojotokiem. Zabieg ten polecany jest osobom z cera problematyczną. W celu przygotowania skóry do zabiegu, rozpulchnia się skórę przy użyciu wapozonu z dodatkiem olejków terapeutycznych. Następnie wykonywany jest peeling kawitacyjny twarzy przygotowujący skórę doczyszczenia manualnego. Nakładana jest maska spulchniająca. Samo czyszczenie trwa ok 30 minut. Czas zabiegu ustalany jest indywidualnie i zależy od rozległości i ilości zmian. Usuwane są drobne zmiany ropne, zaskórniki i prosaki. Na koniec nakładana jest ziołowa maska, regulująca pracę gruczołów łojowych, działającej antybakteryjnie, balansująco i matująco.

Czyszczenie manualne jest skuteczną metodą usuwania zanieczyszczeń skóry. Nie zapobiega jednak nawrotowi zmian, dlatego zaleca się wykonywać czyszczenie regularnie. Dla przedłużenia korzystnego efektu tego zabiegu proponowany jest kwasy AHA. Łącząc czyszczenie manualne z peelingiem chemicznym, można uzyskać spektakularne efekty terapeutyczne. W sposób widoczny poprawia się wygląd skór trądzikowych: trądzik pospolity i różowaty, usuwanie zaskórników, przebarwień, wygładzanie, rozjaśnienie i rozświetlenie cery, redukcja efektu rumienia.

Zabiegi w Plaza Salon wykonywane są przez kosmetyczki z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu skór problematycznych. Oprócz samego zabiegu, przeprowadzana jest konsultacja oraz rozmowa w kwestiach związanych z regularną pielęgnacją domową.

Dodatkowe informacje:

  • częstotliwość zabiegów: 2-4 tygodnie
  • czas z kwasami: 70 minut (4, 5, 6 opcja)
  • stosowane preparaty: m.in. mieszanka indywidualnie dobranych kwasów
  • czas trwania zabiegu: 50-70 minut

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 837 627 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Plaza Salon


Zlokalizowany niedaleko Placu Trzech Krzyży w Warszawie salon kosmetyczny to eleganckie miejsce, którego klimat niesie odpoczynek od wielkomiejskiego szumu. Wykwalifikowani pracownicy to doświadczone osoby, które do każdego klienta podchodzą indywidualnie. W ofercie dostępny jest szeroki wachlarz zabiegów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Do wyboru są m.in. manicure i pedicure z opcją wellness, makijaż klasyczny i permanentny, zabiegi wyszczuplające i odmładzające, masaże, depilacja woskiem bezpaskowym. Warto dodać, że Plaza Salon dysponuje nowoczesnym sprzętem i wykorzystuje kosmetyki renomowanych firm.

Plaza Salon

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.