Brak nowych powiadomień

Gang Leona

Wybrana pizza 42 cm i 2 sosy od 25,99 zł w pizzerii Gang Leona (-35%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -35%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

Przykładowe pizze: Ślepy Lolo z salami i oliwkami, Jan Kurołap z kurczakiem i ananasem, Kwasigroch Zenek z szynką, papryką i pieczarkami

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: pizza (42 cm) w cenie do 39,99 zł z menu
  • w cenie 2 sosy
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta nie łączy się z promocjami w lokalu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gang Leona

Zlokalizowana na warszawskiej Pradze Południe restauracja należy do sieci pizzerii, które charakteryzują się gangsterskim stylem. Gang Leona wyróżnia się nie tylko wystrojem, ale również nazwami włoskiego przysmaku, przyrządzonego na własnoręcznie robionym cieście. W menu znaleźć można takie pizze jak: Wyczesany Darek z kabanosem i ogórkiem konserwowym, Florek Marynarz z krewetkami i anchois, Tadek Kiler z salami, chilli, czosnkiem, tabasco i peperoni. Na miejscu podawane są również zupy, dania obiadowe i w stylu fast food.

Gang Leona

Restauracja, Pizza, Włoska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.