Pizzeria Fuks

Duża pizza o średnicy 30 cm za 14,99 zł i więcej opcji w Pizzerii Fuks (do -32%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -32%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Duża pizza (30 cm):

  • 14,99 zł zamiast 21 zł za 1 pizzę,
  • 28,99 zł zamiast 42 zł za 2 pizze,
  • 42,99 zł zamiast 63 zł za 3 pizze.

Przykładowe pizze:

  • Mexico: ciasto, sos barbecue, ser, kurczak, pieczarki, kukurydza, oregano
  • Vege: ciasto, sos pomidorowy, ser, pomidor, papryka, pieczarki, oliwki czarne, bakłażan, oregano
  • Fuks: sos pomidorowy, ser, kurczak, pieczarki, brokuł, szparagi, oregano

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji w dniu 14.02.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie obejmuje pizzy ulubionej. Braku możliwości dzielenia pizzy pół na pół.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Duża pizza ma średnicę 30 cm. Groupony można realizować w lokalu i na wynos (bez możliwości dowozu). Opakowanie na wynos dodatkowo płatne. Aktualne godz. otwarcia dostępne na stronie www.pizzafuks.pl. Brak możliwości realizacji grouponów w dni świąteczne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.. 85 676 96 35 Groupony nie będą realizowane w piątek, sobotę po 19. Brak możliwości realizacji grouponu w niedziele.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pizzeria Fuks


Restauracja słynie z wybornej pizzy na cienkim cieście, którą wielbi rzesza fanów. Bogaty wybór obejmuje przeszło 40 różnorodnych pozycji, spośród których goście upodobali sobie szczególnie pizzę Góralską (m.in. z serem wędzonym, kurczakiem i czosnkiem). Ale że nie samą pizzą człowiek żyje, wśród lokalnych specjałów można znaleźć również stek z polędwicy wołowej w sosie borowikowym lub z zielonym pieprzem.

Na uwagę zasługuje gustowny wystrój miejsca z elementami z ciemnego drewna i wygodnymi, kremowymi kanapami. Z kolei regulacja oświetlenia pozwala stworzyć intymny nastrój, w sam raz na randkę.

Pizzeria Fuks

Restauracja, Włoska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.