Brak nowych powiadomień

Subisława 29, Gdańsk

Dowolna pizza o średnicy 42 cm od 19,99 zł w Pizzerii Amore w Gdańsku (-46%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -45%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu do wyboru niemal 40 rodzajów pizzy w wersji tradycyjnej, z drobiem, z owocami morza, wegetariańskiej lub w wersji Speciale

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: pizza 42 cm
  • menu dostępne tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohol

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z oferty wyłączone są napoje i alkohole. Realizacja możliwa od poniedziałku do czwartku.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. . Oferta dostępna w lokalu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pizzeria Amore

Amore to po włosku „miłość”, dlatego nazwa zlokalizowanej w Gdańsku restauracji jest nieprzypadkowa. Pizzeria Amore powstała „z miłości do pizzy”. Z tego też powodu w menu króluje pizza pod wieloma postaciami. Do wyboru są wersje tradycyjne (np. Margherita, Capriciosa, Hawajska, Carbonara), z drobiem (np. Kebab, Chicken, Pollo Spinachi), wegetariańskie (np. Napollo z pieczarkami, Caprese z pomidorami koktajlowymi i bazylią, Serowa), z owocami morza (np. Frutti di Mare, Tonno z tuńczykiem, Karaibska z krewetkami) oraz wersje specjalne. W karcie dań znaleźć też można makarony (spaghetti lub penne), sałatki, zupy i zestawy obiadowe.

Pizzeria Amore

Restauracja, Pizza, Włoska