Brak nowych powiadomień

Fieldorfa 2, Gdańsk

Dowolna pizza z menu od 14,99 zł i więcej opcji w restauracji Pizza Napoli w Gdańsku (do -38%)

180+ kupionych
od
24 zł
Oferta niedostępna

Wyróżniki

W ofercie włoski przysmak o średnicy ok. 33 cm, np. Cotto z gotowaną szynką, Napoli z salami, Nicosia z tuńczykiem i kaparami

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Justyna
3 Oceny2 reviews
luty 16, 2020
Pyszna, bez porownania z zwyklymi pizzami, aksamitne ciasto, swieze dodatki, rozplywa sie w ustach.

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: dowolna pizza do 24 zł lub do 30 zł
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: pizza Parma i Gamberi

Przykładowe menu:

  • Margherita – sos pomidorowy, mozzarella, bazylia
  • Cotto – sos pomidorowy, mozzarella, szynka gotowana, bazylia
  • Tartufo – pasta z czarnych trufli, mozzarella, mascarpone, pieczarki
  • Campania – sos pomidorowy, bazylia, Mozzarella di Bufala
  • Nutella – nutella, draże M&M’s

Jak nazywa się jeden z najpopularniejszych przysmaków kulinarnych na świecie? Odpowiedź na to pytanie znaleźć można w restauracji Pizza Napoli w Gdańsku, gdzie ulubiony przysmak mieszkańców Południowej Europy serwowany jest na kilkanaście sposobów, jednak przy zachowaniu tradycyjnych receptur. Pizza jest daniem, przy którym znakomicie nawiązuje się znajomości, a także podtrzymuje już istniejące, bowiem bez względu na preferencje smakowe, mnogość kompozycji umożliwia skosztowanie posiłku zarówno mięsożercom, jak i wegetarianom. Najbardziej odważni skusić się mogą na pizzę o smaku kremu orzechowego, która kusi nie tylko dzieci.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów. Z oferty wykluczona pizza: Parma, Gamberi. Oferta dostępna tylko w lokalu od pon. do pt.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. W przypadku braku rezerwacji online groupon nie będzie realizowany.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pizza Napoli

Zlokalizowana w Gdańsku Pizza Napoli powstała z miłości do pizzy oraz Neapolu. Wyrabiane na miejscu włoskie przysmaki przygotowywane są według ściśle określonych zasad, które reguluje Stowarzyszenie Prawdziwej Neapolitańskiej Pizzy AVPN z Neapolu. Wyjątkowość tej pizzy kryje się w oryginalnych, wysokiej jakości składnikach oraz pieczołowitym przestrzeganiu zasad sztuki wyrobu ciasta. Cały wypiek w piecu opalanym drewnem trwa zaledwie 2 minuty. W menu dostępny jest też Panuozzo, czyli rodzaj świeżo wypieczonego chleba zapiekanego z różnymi nadzieniami oraz sałatki i desery.