Piękna Fotografia

4 (2 Opinii)

Wykonanie zdjęć do dokumentów (14,99 zł), sesja studyjna lub plenerowa (99,99 zł) w Studiu Piękna Fotografia

Oferta ograniczona czasowo!
Do -67%
2 Opinii
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

  • 14,99 zł zamiast 29 zł za wykonanie zdjęć do dokumentów (8 zdjęć w formacie 3,5 x 4,5 lub 3,7 x 5,2),
  • 99,99 zł zamiast 300 zł za sesję studyjną lub plenerową (czas trwania: 60-90 minut + wydrukowane zdjęcia: 5 szt. w formacie 15 x 21 i 1 szt. 10 x 15).

Sesja fotograficzna to ciekawy pomysł na prezent dla siebie lub najbliższych. Dzięki profesjonalizmowi doświadczonego fotografa, który uchwyci najlepsze ujęcia, zdjęcia mogą być pamiątką na lata.

Piękna Fotografia

Podobno chwile są ulotne i nie da się ich zatrzymać, jednak istnieje miejsce, gdzie najważniejsze z nich można złapać w ich najpiękniejszej formie - takim miejscem jest Piękna Fotografia. W obiektywie doświadczonej pani fotograf można uwiecznić zarówno ślub i wesele czy chrzest, jak i wziąć udział w sesjach zdjęciowych: ciążowej, rodzinnej, dziecięcej i wielu innych. Szeroka oferta i doświadczenie firmy pozwoli na zachowanie wyjątkowych wydarzeń nie tylko w pamięci.

Warunki


Groupon ważny przez 3  miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: realizacja kuponu od 06.04.2015 r. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość przedłużenia sesji i wydruku dodatkowych zdjęć za dopłatą. Bon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne sesje i 10% rabatu na ramy drewniane do oprawy obrazów i fotografii. Bon do odbioru podczas realizacji kuponu. 
Konieczna rezerwacja tel. 509 600 680 przed zakupem, szczególnie przy zakupie sesji ślubnej.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Piękna Fotografia


Piękna Fotografia

Zajęcia, Umiejętność lub hobby, Fotografia, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.