Piękna Dent

Pakiet stomatologiczny ze skalingiem, piaskowaniem, polerowaniem, konsultacją i więcej za 129,99 zł w Piękna Dent

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Połączenie skalingu, piaskowania, polerowania i fluoryzacji to możliwość zadbania o uśmiech

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Oferta

  • 129,99 zł za pakiet stomatologiczny (skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i konsultacja ze stomatologiem estetycznym).

Przy pomocy skalingu pozbyć się można kamienia nazębnego okupującego każdy ząb i najbardziej niedostępne przestrzenie międzyzębowe. Piaskowanie natomiast pozwoli usunąć wszelkie przebarwienia powstałe na skutek picia dużej ilości kawy, herbaty czy palenia papierosów. Polerowanie polega na oczyszczeniu powierzchni zębów z nalotów, przebarwień i miękkich złogów, takich jak płytka nazębna. Przeprowadzona na koniec wizyty fluoryzacja wzmocni szkliwo nazębne. W pakiecie jest dodatkowo konsultacja ze stomatologiem estetycznym, która dostarczy profesjonalnej oceny stanu uzębienia z uwzględnieniem ewentualnego leczenia.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Z uwagi na sezon urlopowy realizacja będzie możliwa od 16 sierpnia 2017.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon wydrukowany. Dni i godz. korzystania: pon.-pt. w godz. 11-19.
Konieczna rezerwacja tel. 22 629 00 99 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego co najmniej 2 tygodnie przed końcem ważności grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Piękna Dent


Rodzinna firma powstała po to, aby połączyć możliwość zadbania zarówno o skórę, jak i o zdrowe uzębienie. To dlatego w gabinecie można wykonać zabiegi stomatologiczne i z zakresu medycyny estetycznej. Aby podnieść swoje kwalifikacje, pracownicy Piękna Dent przez trzy lata przebywali w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowali oraz brali udział w szkoleniach organizowanych przez uniwersytet w Londynie. Posiadają też liczne certyfikaty.

W parze ze specjalistyczną wiedzą idzie dbanie o bezpieczeństwo klientów. To dlatego zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i inne metody odmładzania poprzedzone są konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej. Z kolei usługi z zakresu implantologii oraz chirurgii mogą być wykonywane w sedacji lub pod nadzorem anestezjologa.

Piękna Dent

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.