Restauracja Chińska Pekin

Smaki Chin w kultowej restauracji Pekin: 69,99 zł za groupon o wartości 100 zł i więcej opcji (-30%)

Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki


W menu bogactwo smaków tradycyjnej kuchni chińskiej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: chińska
  • skład oferty: groupony wartościowe na całe menu
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy konsumpcji na miejscu. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami w lokalu. Oferta nie obejmuje opcji zapakowania jedzenia na wynos. Opakowanie jest płatne dodatkowo – 3 zł za opakowanie.
Dodatkowe informacje: możliwości wykorzystania grouponu dla maksymalnie 8 osób. Możliwości łączenia maksymalnie dwóch grouponów. Pytania, zmiany w rezerwacji można kierować na adres groupon@pekin.pl.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.plz min. 1- dniowym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Chińska Pekin


Kuchnia chińska słynie z kompozycji aromatycznych przypraw oraz dań na bazie świeżych składników – przekonać się o tym mogą goście, którzy przekroczą próg restauracji Pekin. Menu kryje całą gamę niepowtarzalnych smaków. Kulinarna podróż pozwala też na spotkanie z kulturą i tradycją Chin. Dania przyrządzane są zgodnie z prawdziwą chińską kuchnią i tradycjami. Podstawą serwowanego menu jest jakość i świeżość potraw, czego osobiście pilnuje właściciel oraz szef kuchni. Wyróżnia je ogromny wybór dań – zarówno mięsnych (drób, wołowina, wieprzowina, cielęcina, kaczka), jak i wegetariańskich. Apetyczną opcją może być kaczka czy bakłażan w cieście z sosem imbirowo-czosnkowym. W restauracji serwowane są także desery oraz różnorodne napoje.

Więcej informacji na Facebooku.

Restauracja Chińska Pekin

Restauracja, Azjatycka
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.