Całodzienny bilet Relax/Sunny Packet do wodnego parku Beszeniowa na Słowacji (55,90 zł) z lunch menu (77,90 zł) (-49%)

EUROCOM Investment, s.r.o. GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ Bešeňová

Do -49%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

80 Opinii

slabe wifi
Krzysztof J. · 4 marca 2017
jest świetnie
Wacław S. · 18 stycznia 2017
Super obiekt. Na pewno tam wrócę
Kasia K. · 16 stycznia 2017

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

 • 55,90 zł zamiast 109 zł za Relax/Sunny Packet (bez saun)
 • 77,90 zł zamiast 153 zł za Relax/Sunny Packet (bez saun) oraz lunch menu

Relax Packet (z wyłączeniem saun) do wykorzystania w terminie 18.09-25.12.2017:

 • baseny zewnętrzne z wodą geotermalną,
 • kryte baseny z czystą wodą i wewnętrzną zjeżdżalnią w hali basenowej,
 • fitness na świeżym powietrzu,
 • basen ze sztucznymi falami,
 • wielka wieża z 6 zjeżdżalniami o łącznej długości ponad 1 km,
 • basen dla dzieci z basenem z wodnymi atrakcjami.

Sunny Packet (z wyłączeniem saun) do wykorzystania w terminie 04.09-17.09.2017:

 • baseny zewnętrzne z wodą geotermalną,
 • kryte baseny z czystą wodą i wewnętrzną zjeżdżalnią w hali basenowej,
 • fitness na świeżym powietrzu,
 • basen ze sztucznymi falami,
 • wielka wieża z 6 zjeżdżalniami o łącznej długości ponad 1 km,
 • basen dla dzieci z basenem z wodnymi atrakcjami,
 • baseny letnie (basen relaksacyjny Mara, rwąca rzeka, basen pływacki, basen dla dzieci, basen do wpływania i letnie atrakcje: bańki i rafting).

Lunch menu dostępne będzie w restauracji Bistro.

Dokładne informacje i godziny otwarcia można znaleźć tutaj.

Warunki


Groupon ważny od 04.09.2017 do 25.12.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż w kasie wydrukowany groupon i wymień go na bilet wstępu. Godziny otwarcia można sprawdzić tutaj.
Dzieci poniżej 3 lat bezpłatnie (maksymalnie 2 dzieci na 1 osobę dorosłą). W celu weryfikacji wieku dziecka należy okazać ważny dokument tożsamości. Bezpłatnie: parking i Wi-Fi. Możliwość jednorazowego wstępu (maks. 3 godz.) do strefy Saunowy Swiat za dopłatą na miejscu w kasie obiektu w cenie specjalnej 5 EUR/osoba. Kupując groupon, klient akceptuje regulamin wodnego parku Bešeňová. Wodny park Bešeňová nie gwarantuje leżaków dla każdego klienta korzystającego z oferty – uzależnione jest to od liczby osób przebywających w obiekcie. Realizacja grouponu uzależniona jest od przepustowości obiektu. Klient mający groupon ma do wyboru: wstęp do Wodnego parku Bešeňová lub dopłatę 2 EUR w kasie Tatralandii do biletu wstępu do Tatralandii. Rezerwacja nie jest wymagana. Wstęp jest jednorazowy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wodny Park Beszeniowa


Istny raj dla miłośników relaksu i wodnego szaleństwa zbudowany jest na bazie gorących źródeł wód termalnych wypływających z głębokości 1987 m i osiągających temperaturę 60,5°C. Dzięki temu woda posiada właściwości lecznicze i upiększające, a za sprawą wysokiej zawartości litu pozytywnie wpływa na kondycję psychiczną.

Beszeniowa oddaje do dyspozycji kilka basenów z wodą termalną – duży i mały basen pływacki oraz baseny wypoczynkowe z leżakami podwodnymi. Z kolei w strefie rozrywkowo-adrenalinowej przygotowano 30-metrową wieżę z 6 zjeżdżalniami o łącznej długości 1 km, co czyni ją jedną z najdłuższych zjeżdżalni na Słowacji. Niezapomniane przeżycia zapewnia basen ze sztucznymi falami, a z myślą o najmłodszych przygotowano brodzik wyposażony w wodne atrakcje.

Wiele emocji dostarczyć może również zabawa w dużym basenie ze zjeżdżalnią, fontanna i mały basen. Dodatkowo niepowtarzalną atmosferę gwarantuje oświetlenie z kryształami Swarovski®. Z romantycznych chwil i odprężenia pod gwiazdami można korzystać w atrium z dwoma wannami jacuzzi.

Spragnieni wypoczynku i dogłębnego relaksu znajdą w parku Beszeniowa ekskluzywny Saunowy Świat, a w nim m.in. spa, 5 saun z inhalacjami (sauna fińska, mentolowa, rzymska, sucha i solna), wodny huragan i zimną parę, jacuzzi, kąpiel Kneippa, beszeniowskie skały, prysznice z hydromasażem, wodny masaż stóp czy też tepidarium. Warto dodać, że na miejscu czekają ogrzewane krzesła wykonane z 24-karatowego złota. Najmłodszym spodobać się może krótsza zjeżdżalnia w Atrium.

Wyjątkowe ceremonie saunowe stają się przeżyciem kulturowym, a dzięki wprawianiu powietrza w ruch zwiększa się skuteczność i intensywność saunowania. Oryginalne masaże tajskie, masaże klasyczne, okłady i inne usługi dostępne są w jednym miejscu. Nowa strefa relaksu o powierzchni 1000 m² to symbol zieleni, przywodzący na myśl atmosferę Liptowa za sprawą imitacji tutejszego trawertynu, drewnianych elementów wykończenia, typowych drzew i oryginalnej całorocznej zieleni.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.